Ağaoğlu Çekmeköy Park’ta lansmana özel yüzde 25 indirimli satışlar başladı!

Ağaoğlu Şirketler Grubu’nun Çekmeköy Park projesinin tanıtımı için Çekmeköy Park satış ofisinde gerçekleştirilen basın toplantısında konuşan Ali Ağaoğlu ve Ağaoğlu Şirketler Grubu Murahhas Azası – Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Rahvalı proje ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Belediye seçimlerinde oyunuzu kime vereceksiniz?

SONUÇLARI GÖSTER

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Ağaoğlu Çekmeköy Park projesi hakkında proje bilgilerini, daire seçeneklerini ve daire fiyatlarını BURADAN öğrenebilirsiniz.

Lansmana özel yüzde 25 indirim

Çekmeköy Park projesinin uzun süredir Ağaoğlu müşterisi tarafından beklendiğini belirten Ali Ağaoğlu,“Ben bu arsayı 20 yıl önce aldım. Bugün bölgede böyle bir arsanın metrekare fiyatı 2 bin doları geçmiş durumda. Çekmeköy Park projesinin bulunduğu bölgede böyle bir arsa da bulmak mümkün değil. Ben bu fiyata Ağaoğlu kalitesinde daire satıyorum. Üstelik yüzde 25 lansman indirimi ile daha da büyük bir fırsat sağlıyorum. Yani vatandaş arsa fiyatına daire satın alacak. Oturacağınız daire de benden size hediye”dedi.

“Servet transferi yapıyorum.”

Felsefelerinin kazan kazandır mantığına dayandığını dile getiren Ağaoğlu“Bu kampanyaya bir isim koymak istesek “Ağaoğlu servet transferi yapıyor” derdik. Ben yaptığım bütün işlerde büyük Ağaoğlu ailesi diye tanımladığımız daire sahiplerimize, tedarikçilerimize ve çalışanımıza kazandırmayı önemsedim. Ben de kazandım Allah’a şükür. Çekmeköy Park projemizde de bu kural işleyecek, herkes kazanacak. Kısacası büyük Ağaoğlu ailesine servet transferi yapıyorum. Kârımı vatandaşla paylaşıyorum.” dedi.

Bugüne kadar yaptığımız en kullanışlı kat planları

Çekmeköy Park projesinde en güvendikleri özelliğin kat planları olduğunu söyleyen Ağaoğlu,“İddia ediyorum ki müşterilerimiz, bugüne kadar yaptığımız en kullanışlı kat planları ile karşılaşacaklar. Projemizde her evde bir balkon var, özellikle çocuklu aileler için büyük ve kullanışlı büyük yaşam alanları planladık. Ayrıca Maslak 1453’te olduğu gibi sitenin ve çevrenin ihtiyaçlarını karşılayacak cadde konseptinde alışveriş üniteleri de yerleştirdik.” dedi.

2 günde 150 konut satıldı

Ali Ağaoğlu, daha önce Ağaoğlu projelerinden daire sahibi olan ya da irtibata geçen müşterilerini lansmandan önce satış ofislerine davet ettiklerini ve hafta sonu Çekmeköy Park projesinin satış ofisinde büyük izdiham yaşandığını söyledi. Yaptıkları satışla yeni bir rekora imza attıklarını ve 2 günde 150 konut sattıklarını belirten Ağaoğlu bütün müşterilerine, Ağaoğlu’na güvendikleri için ayrı ayrı teşekkür ettiklerini sözlerine ekledi.

Yüzde 10 peşinat, yüzde 15 ara ödeme, yüzde 75 banka kredisi

Çekmeköy Park projesinin basın toplantısında konuşan Hasan Rahvalı da proje ile ilgili detayları basın ile paylaştı. Rahvalı,“Projemiz 738 daire ve 30 bin metrekare alanda lüks mağazalardan ve yiyecek içecek ünitelerinden oluşuyor. A, B ve C gruplarından oluşan üç çeşit ve 15 katlı 13 bloğumuz var. A bloklarında 4+1, B bloklarında 3+1, C bloklarında 2+1 ve 1+1 daire tiplerimiz yer alıyor. Çekmeköy Park projemiz kendi mimarlarımızdan oluşan 40 kişilik ekibimiz tarafından tasarlandı. Lokasyon en büyük avantajımız. Metro, Çekmeköy Park projemizin yanı başında. Hastanelere, markalı eğitim kurumlarına ve AVM’lere çok yakın konumda. Fiyatla ilgili bölgede bulunan markalı konut projelerinde araştırmalar yapıldı. Ortalama metrekare fiyatı 7.500 TL. Biz de fiyatı 7.500 TL olarak belirledik fakat bu fiyat üzerinden yüzed 25 lansman indirimi uyguladık. Mevduat faizlerinin yüzde 15 olduğu bir ortamda alan nasıl kazanır bunu düşündük. Çekmeköy Park projemizde, yüzde 10 peşinatın yanı sıra, yüzde 75 banka kredisi ve 2019 yılında yüzde 15 ara ödeme ile avantajlı bir ödeme planı sunuyoruz. Şu ana 120 milyon TL tutarında hasılat elde ettik.” dedi.

“Kısa sürede yüksek getiri sağlayacağına inanıyoruz.”

Ekonominin daraldığı ve durgunluk yaşandığı dönemlerde yaptıkları yatırımların karşılığını daima aldıklarını vurgulayan Ağaoğlu,“Maslak 1453 projemiz yüzde 250 gibi bir getiri elde ettiler. Çekmeköy Park projemizde de yüzde 25 lansman indirimi ile müşterilerimize kısa sürede yüksek getiri sağlayacağına inanıyoruz. Her projemizde olduğu gibi Çekmeköy Park projemizin de çok iyi prim yapacağına ve Ağaoğlu müşterisine kazandıracağına eminiz” dedi.

“Dere her zaman kütük getirmez.”

2008’de global krizin etkisi ile benzer bir konjonktürden geçildiğini belirten Ali Ağaoğlu, “O zaman da söyledim dere her zaman kütük getirmez diye. Bunu yatırımcı için söylüyorum. Bu tip dönemlerde oturup ağlamak, yatırımları durdurmak kimseye bir yarar getirmez. Biz 2008’de de aynı şeyi yaptık. Hem kazandık, hem kazandırdık. 2009 yılında satışa çıktığımız My City Bahçelievler’de tüm daireleri 10 günde sattık. O zaman da tıkanan çarkların dönmesini sağladık. Biz, tüketici için derenin her zaman kütük getirmesini istiyoruz. Bugün de aynı şeyi yapıyoruz.” dedi.

Ankara ve Bodrum’a yeni projeler geliyor

Yeni yapacakları projelere de değinen Ağaoğlu “Ankara’da 1.200 konutluk yeni bir projeye başlıyoruz. Bodrum’da Çinliler ile devasa bir proje için ön anlaşma imzaladık” şeklinde konuştu.

 

Ümit Celep / evdenhaberler.com

 

 

 

 Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*