Kış bahçesi dekorasyonu 2019
Kış bahçesi dekorasyonu 2019

2019 yılı trendlerini kış bahçenize uyarlayarak huzurlu ve keyifli bir atmosfer yakalayabilirsiniz. Eğer açık bir balkonunuz veya terasınız varsa burayı kış bahçesine dönüştürerek her mevsim kullanabileceğiniz bir alan yaratabilirsiniz. Katlanır cam PVC kaplama, teras kapatma gibi seçeneklerle bir kış bahçesi tasarlamak zor değil. Kış bahçesi dekorasyonu 2019 yılı trendlerini sizler için haberimizde derledik.

Doğadan ilham alınkış bahçesi dekorasyonu 2019 1 evdenhaberler

2019’un ana temalarından olan doğaya dönüş bu alanda otantik bir atmosfer oluşturmanızda yardımcı olacaktır. Seramik döşemeler, bambu koltuklar, el yapımı kilimler ve belkide yeriniz varsa eğer güzel bir salıncak ile dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Bitkilerle canlı dekorasyonkış bahçesi dekorasyonu 2019 2 evdenhaberler

Yeşilin trend olduğu bu sene için kış bahçenizde de bolca yer ayırabilirsiniz. Birbirinden güzel çiçekler ve ev bitkileri kış bahçenizi daha huzurlu ve ferah bir ortama dönüştürmek için tam da ihtiyacınız oln şey.

Ana temadan uzaklaşmayınkış bahçesi modası 2019 evdenhaberler 3

 

Kış bahçesi her ne kadar evinizden ayrı bir alanda olsa da evdeki genel havayı ve bütünlüğü korumaya dikkat edin. Eğer evi minimal stilde döşediyseniz kış bahçenizin country stilde olmasu biraz uyumsuz olabilir. Bu yüzden ana temadan uzaklaşmamaya çalışın.

Uygun mobilyalarla misafirlerinizi ağarlayabileceğiniz bir köşekış bahçesi dekorasyonu 2019 evdenhaberler 5

 

Kış bahçenizi oturup muhabbet edebileceğiniz, sevdiklerinizi rahatça ağarlayabileceğiniz bir mekana dönüştürmek hiçte zor değil. Uygun bir mobilya takımı, fiskos sehpa ve şık sandalyeler kullanabilirsiniz.

Huzurlu bir çalışma ortamı

kış bahçesi dekorasyonu 2019 evdenhaberler 6

Evinizde kendinize çalışma odası yaratacak uygun bir yer yoksa bunun için kış bahçenizi değerlendirebilirsiniz. Camla kaplı kış bahçesinde hem huzurlu hem de ferah bir çalışma ortamı yaratabilirsiniz. Çalışma masası, sandalye ve kütüphanenizle çalışma ortamınız hazır bile.

Yemek odanızı kış bahçesine taşıyınkış bahçesi dekorasyonu 2019

 

Kış bahçenizin genişliğine göre şık bir yemek masası seçerek evinize yeni bir alan oluşturabilirsiniz. Dışarıyı izleyerek yenen yemek keyifli olacaktır. Ayrıca burayı barbekü yapmak için de kullanabilirsiniz.

Kübra Baloğlu / Evden Haberler
Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir Yorum Yazın