Burak Özçivit eşine büyük jest yapacak
burak-özçivit-eşine-büyük-jest-yaptı-2-evdenhaberler

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, geçtiğimiz günlerde Almanya’daydı. Güzel oyuncu Fahriye Evcen’nin ailesi Almanya’nın Düsseldorf şehrinde yaşıyor. Tabi çiftin ziyaretleri sadece bununla sınırlı kalmadı. Oradan ev arayan Burak Özçivit eşine büyük jest yapmak için hazırlanıyor.

burak-özçivit-eşine-büyük-jest-yaptı-2-evdenhaberler

Bebeğin cinsiyeti erkek

4 aylık hamile olan Fahriye Evcen, Burak Özçivit ile birlikte bebeğin cinsiyetinin erkek olduğunu Almanya da yaşayan annesi Hatime ve babası Ramazan Evcen’e açıkladı. Bu mutlu haberi verdikten sonra Burak Özçivit Fahriye Evcen için almayı düşündüğü villayı araştırmaya koyuldu. 1,5 yıllık evliliklerini bebekle taçlandıracağı için sevinçten havalara uçan Burak Özçivit, eşine hamilelik hediyesi olarak Düsseldorf’tan villa almaya karar verdi. Ayrıca ünlü çift çocuklarını Türkiye’de kucaklarına alacaklarını açıklamışlardı.

Burak Özçivit eşine büyük jest; 18 milyon TL’lik villa

Burak Özçivit eşinin doğum sonrası ailesinden yardım alması için Düsseldorf’ta ev baktı. Ünlü oyuncu,  Fahriye Evcen’in ailesine yakın yerde olan villayı aldığı takdirde 18 milyon TL ödeyecek. Bahçeli villanın 7 tane odası var.

Kayınçosu yardım etti

burak özçivit eşine büyük jest yaptı 3 evdenhaberler

Bölgedeki emlakçıları gezen Burak Özçivit tercüman için birini tutmak yerine Fahriye Evcen’in ablasıyla evli olan Hakan Osman Seçgin’den yardım aldı. Kayınçosu, emlakçılar ile Burak Özçivit arasında Almanca aracılık yaptı.

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in Türkiye’deki evi

burak özçivit eşine büyük jest yaptı 5 evdenhaberler

Fahriye Evcen ile eşi Burak Özçivit düğünlerinden önce İstinye’de bir dairede oturuyordu ve bu ev Fahriye Evcen’e aitti. Ünlü çift evlendikten sonra Beykoz’daki lüks villalarına taşınmışlardı. Aylık kirası için 15 bin TL ödedikleri evin büyük bir bahçesi var. Ayrıca 4 katlı olan bu lüks evde birde havuz bulunuyor. Bekyoz’daki evlerininde Burak Özçivit’in bir jesti olduğunu Fahriye Evcen’in yakınlarına “Uzun zamandır bahçe içinde bir villa hayal ediyordum. Burak bana büyük sürpriz yaptı. Beğendiğim evi benden habersiz kiraladı” dediği zaman öğrenilmişti. Zaten Fahriye Evcen zamanında sosyal medyada yaptığı paylaşımla evi ne kadar çok sevdiğini hayranlarıyla paylaşmıştı.

Eşine yaptığı jestlerle adından çokça söz ettiren Burak Özçivit, Fahriye Evcen’e verdiği değeri tekrar tekrar gözler önüne serdi.

 

Kübra Baloğlu / Evden Haberler

Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir Yorum Yazın