İşte Robert De Niro’nun 25 milyon dolarlık çatı katı malikanesi!
Hollywood’un nefret edilemeyen kötü adamı Robert de Niro’nun New York Manhattan’da modern ve klasiği harmanlayan 25 milyon dolar değerindeki muhteşem evi çatı katında bulunuyor.

5 yatak odası 5 banyosu, 14 araçlık özel otopark

Manhattan’da bulunan evin 5 banyosu olan evin girişinde devasa bir galeri yer alıyor. Ferah ve aydınlık galeri, salona, mutfağa, sinema salonuna, bir iç bahçeye ve çalışma odasına açılıyor.

New Jersey ve Hudson nehri manzaralı teras

Üst katta, yatak odaları ve New Jersey ve Hudson Nehri manzarasına hakim bir teras yer alıyor. Terastaki çam ağaçları ve çeşitli bitkiler, eve sanki bir binanın üst katında değil de, kendi özel bahçesine sahip bir müstakil ev havası veriyor.

12 kişilik sinema salonu

12 kişinin film seyredebildiği salon, oturma odasının hemen arkasında bulunuyor. Oturma odasında, krem rengi koltuklar, büyük sehpa ve şömine dikkat çekiyor. Evin en önemli özelliklerinden biri 14 araba bırakılabilen özel park yeri.

 

Sevimli kış bahçesi

Mimaride banyolarda da aynı sadeliğe dikkat edilmiş. Alt kattaki kış bahçesi, evin en sevimli köşelerinden. Terasla uyumlu olarak, iç bahçede de minik çam ağaçları yer alıyor.