TOKİ DENİZLİ SARAYKÖY’E 403 KONUT YAPACAK
TOKİ’nin Denizli yatırımlarına bir yenisi daha ekleniyor. TOKİ, Denizli İli Sarayköy İlçesi Gerali Mahallesi’nde 403 konut inşa edecek.

TOKİ Gerali Konutları 1 Haziran’da ihale edilecek

TOKİ, Denizli İli Sarayköy İlçesi Gerali Mahallesi Projesi 403 konut, bir cami ve bir de ticaret merkezinden oluşuyor. Projenin ihalesi 1 Haziran’da saat 14:30’da gerçekleşecek.

TOKİ Gerali Konutları 550 günde tamamlanacak

İhale sürecinden sonra TOKİ yetkilileri teklifleri değerlendirecek ve kazanan firma açıklanacak. Sözleşme sonrasında yer teslimi yapılacak. Bu sürecin yaklaşık 1-2 ay sürebileceği söyleniyor. Firmanın yer tesliminden sonra projeyi tamamlamak için 550 gün süresi bulunuyor. Bu durumda konutların 2019 yılı başında teslim edilmesi planlanıyor.

TOKİ Denizli Sarayköy Gerali konutlarında daire fiyatları ne kadar olacak?

TOKİ’nin projesinde ayrıntılar henüz netleşmiş değil. TOKİ konutları sıfır karla yaptığı için projedeki fiyatların belirlenebilmesi için ihale sonucunun ortaya çıkması gerekiyor. TOKİ konut fiyatlarını belirlerken projelendirme çalışmaları, arsa maliyeti ve ihale bedelini hesaplayıp metrekareye bölüyor. Projedeki dairelerin fiyatları ve başvuru şartları açıklanır açıklanmaz sitemizde yer alacak.