Leonardo Di Caprio’nun 2 milyon dolarlık çiftlik evi
Leonardo Di Caprio’nun 2 milyon dolarlık çiftlik evi

Hollywood’un ünlü yıldızlarından Leonardo Di Caprio’nun evi, Studio City California’da yer alıyor. Barındırdığı eşyalarla muhteşem bir şekilde dizayn edilmiş bu ev aslında bir çiftlik evi. Evin Di Caprio’ya ait olmasının yanı sıra, eşsiz konumu da yapının değerini arttıran özellikleri arasında. Ünlü yıldızın evinin fiyatı ise tam 2,24 milyon dolar. Leonardo Di Caprio’nun 2 milyon dolarlık çiftlik evinin tüm özelliklerini sizin için haberimizde derledik.

Leonardo Di Caprio’nun 2 milyon dolarlık çiftlik evi 1 evden haberler

Sade ve minimal

Leonardo Di Caprio’nun 2 milyon dolarlık çiftlik evi 2 evdenhaberler

Sarmaşık kaplı çitlerin ortasında yer alan küçük ama bir o kadar görümüyle hayranlık uyandıran bahçe girişinden girdikten sonra sizi özenli peyzajı ile evin bahçesi ağırlıyor. Sade ve şık görünümlü bahçeyi geçtikten sonra karşınıza minimal tarzda inşa edilmiş müstakil bir ev karşılıyor. Di Caprio’nun son derece mütevazi bir şekilde döşediği ev, her yaştan ziyaretçinin zevkine hitap ediyor.

Mütavazi ev dekorasyonu

Leonardo Di Caprio’nun 2 milyon dolarlık çiftlik evi 7 evdenhaberler

Ev mütavazi ve kullanışlı bir şekilde dizayn edilmiş. Oturma odasında klasik gri oturma takımı ile yeşil yastıkların kombini göz dolduruyor. Koltukların arasında bulunan üst tablası cam olan şık sehpanın altındaki minik raf, saklama alanı olarak son derece fonksiyonel gözüküyor. Ayrıca odanın geri kalanıyla uyumlu olarak tasarlanmış şöminede eve sıcak bir hava katmış. Televizyon ve içki dolabı ile hareketlenen salonun diğer bir bölümünde 6 kişilik geniş bir yemek masası mevcut. Ayrıca, oturma odasının bu bölümünden geniş mutfağa geçiş şansının olması da evi daha kullanışlı hale getiren etkenlerden sadece biri.

Misafirleri ağırlamak için dizayn edilmişLeonardo Di Caprio’nun 2 milyon dolarlık çiftlik evi 16 evdenhaberler

Ünlü yıldızın çok sık misafir ağırladığı evde bir kaç tane misafir odasının olmasından belli oluyor. Gayet sade ve minimal tarzda dizayn edilmiş odaların bazısında tek bazısında ise çift kişilik yataklar ile konumlandırılmış. Evin favori yatak odası ise bahçeye açılan kapısı da bulunan tek kişilik oda.

Leonardo Di Caprio’nun 2 milyon dolarlık çiftlik evindeki odası

Leonardo Di Caprio’nun 2 milyon dolarlık çiftlik evi 9 evdenhaberler

Di Caprio’nun odası ise evin pek çok odasında da olduğu gibi bahçeye çıkan kapısı mevcut. Ayrıca bu huzurlu odada çift kişilik bir yatak ve büyük bir gardırop bulunuyor.

50 kişilik verandasıyla keyifli çiftlik evi

Leonardo Di Caprio’nun evinde 3 adet yatak odası, bir adet banyo, bir adet mutfak ve bir adet de oturma odası bulunuyor. Ünlü aktörün evinin arka bahçesinde büyük bir yüzme havuzu da mevcut. Havuzun hemen yanındaki veranda ise en az 50 kişiyi aynı anda ağırlayabilecek büyüklükte. Ünlü sanatçı Di Caprio, bu huzurlu evin keyfini özellikle yaz akşamlarında evinin verandasında dostları ile akşam yemeği yiyerek çıkartıyor. Sıcacık bir hava veren bu ev çoğu sanatçının aksine sade ve gösterişsiz şekilde dizayn edilmiş. Kullanışlı ve bir o kadar huzurlu olan bu ev kendine hayran bıraktıran cinsten.

İşte Leonardo Di Caprio’nun çiftlik evi
Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir Yorum Yazın