Kiptaş Silivri’de uygun fiyatlı 2 bin konut yapacak!

Kiptaş Silivri’de 2 bin konutluk bir projeyi gelecek ay satışa sunacak. Projede rakamların piyasanın çok altında olacağı ifade ediliyor. Kiptaş Silivri’nin ardından da Pendik’te 350 adet ucuz konut üretecek. Açıklama Kiptaş Genel Müdürü İsmet Yıldırım’dan geldi.

Silivri Kiptaş Konutları evi olmayanları ev sahibi yapacak

Belediye seçimlerinde oyunuzu kime vereceksiniz?

SONUÇLARI GÖSTER

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

TOKİ’nin Kayaşehir’deki 1800 konutuna gelen 39 bin başvuru, konut piyasasında sorunun düşük talep değil, yüksek fiyat olduğunu bir kez daha gösterdi. TOKİ’nin ardından bir ucuz konut hamlesi de Kiptaş’tan geldi. Akşam gazetesinden Şenay Büyükköşdere’nin haberine göre, Kiptaş Genel Müdürü İsmet Yıldırım, evi olmayan İstanbulluları kısa süre içinde çok ucuz fiyatlarla ev sahibi yapacak projelerin hazırlığı içinde.

Kiptaş Silivri Konutları 1-1,5 ay içinde satışa sunulacak

Kiptaş Genel Müdürü Yıldırım, “Çok yakında 2 bin konutluk bir projeyle vatandaşların karşısına çıkacağız. Evi olmayanları piyasanın çok altında, uygun fiyata konut sahibi yapacağız. Silivri’de uygun fiyata bir arazi satın aldık. Buraya ilk etapta 2 bin konut inşa edeceğiz. 1.-1.5 ay içerisinde bu projeyi satışa sunacağız.” şeklinde konuştu.

Yıldırım, ilerleyen zamanlarda Silivri’deki projenin 2. etabının da olacağını belirtti.

Kiptaş Pendik’te 350 ucuz konut üretecek

İstanbul Avrupa Yakası’nda ucuz konut beklentisi içindekileri sevindiren Yıldırım, Anadolu yakasında oturanlar için de Pendik’i işaret etti. Yıldırım, “Pendik’te de yine çok uygun fiyatlı 350 konutluk yeni bir projemiz olacak.” dedi. Pendik’teki konutların ne zaman satışa çıkacağı konusunda herhangi bir bilgi vermeyen Yıldırım, proje çalışmalarının sürdüğünü söyledi.

 Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*