Adana Ceyhan TOKİ Evleri satışa çıkıyor (8 Ocak 2018)

Adana Ceyhan TOKİ Evleri’nde yer alan 8 adet 2+1 ve 118 adet 3+1 konut, 8 Ocak 2018 tarihinde satışa çıkıyor. Belediye Evleri ve Yarsuvat Mahallesi’nde bulunan toplam 499 konutluk proje için kura çekimi yapılmayacak. İlk gelen istediği daireyi seçerek alabilecek. Ayrıca TOKİ, daire sahibi olmak isteyenlerden de herhangi bir şart aramıyor.

Adana Ceyhan TOKİ Evleri Belediye Evleri Mahallesi ve Yarsuvat mahallesi

Adana Ceyhan TOKİ fiyatları

TOKİ tarafından satışa çıkan Adana Ceyhan TOKİ daire fiyatları;

2+1 dairelerde 120.755 TL ile 129.035 TL arasında,

3+1 dairelerde ise 171.814 TL ile 199.486 TL arasında değişiyor.

Adana Ceyhan TOKİ Evleri 2+1 ödeme planı ve taksitler

Projede yer alan 2+1 daireler alt gelir grubu konutları olarak geçiyor. Bu dairelerin büyüklükleri brüt 82, net 62 metrekare. Bu daire tipinde yüzde 10 peşin ödemelerde 240 ay taksit imkanı bulunuyor.

120.755 TL’LİK 2+1 DAİRE İÇİN ÖDEME PLANI

Peşinat

Taksit sayısı

Taksit tutarı

12.075 TL

240

483 TL

*2+1 dairelerde aylık taksitler sabit değil. Taksitler her yılın Ocak ve Temmuz aylarında olmak üzere yılda iki kez, bir önceki 6 aylık dönemdeki memur maaş artış oranı, Yİ-ÜFE ve TÜFE oranlarından hangisi düşükse o oranda artırılıyor.

*İlk taksit ödemesi konut tesliminden sonraki ay yapılıyor.

Projede satışa çıkan 2+1 dairelerin tamamının fiyat ve ödeme bilgisine BURADAN ulaşabilirsiniz.

Ceyhan TOKİ 2+1 alt gelir grubu daireleri satış duyurusuna ise BURADAN bakabilirsiniz.

Adana Ceyhan TOKİ Evleri 3+1 ödeme planı ve taksitler

Projede yer alan 3+1 daireler orta gelir grubu konutları olarak geçiyor. Bu dairelerin büyüklükleri brüt 125, net 93 metrekare. Bu daire tipinde yüzde 10 peşin ödemelerde 180 ay taksit imkanı bulunuyor.

171.814 TL’LİK 3+1 DAİRE İÇİN ÖDEME PLANI

Peşinat

Taksit sayısı

Taksit tutarı

17.184 TL

180

859 TL

*3+1 dairelerde aylık taksitler sabit değil. Taksitler her yılın Ocak ve Temmuz aylarında olmak üzere yılda iki kez, bir önceki 6 aylık dönemdeki memur maaş artış oranına göre artırılıyor.

*İlk taksit ödemesi konut tesliminden sonraki ay yapılıyor.

Projede satışa çıkan 3+1 dairelerin tamamının fiyat ve ödeme bilgisine BURADAN ulaşabilirsiniz.

Ceyhan TOKİ 3+1 alt gelir grubu daireleri satış duyurusuna ise BURADAN bakabilirsiniz.

Adana Ceyhan TOKİ Evleri için başvurular nereye yapılıyor?

Proje açık satış olduğundan ve ilk gelen istediği daireyi, normal bir müteahhitten nasıl alıyorsa öyle alacağından buna başvuru değil, satış demek daha doğru olur. Projeden daire sahibi olmak isteyenler 8 Ocak’tan itibaren herhangi bir Halk Bankası şubesine başvurabiliyor. 2+1 daireler için başvurular, daireler satılmadığı sürece 29 mart, 3+1 daireler için başvurular ise 30 ocak tarihine kadar açık kalacak. Ancak daireler satılırsa, satış da kapanacak.

Adana Ceyhan TOKİ Evleri Belediye Evleri Mahallesi ve Yarsuvat mahallesi

Adana Ceyhan TOKİ evleri nerede?

Adana Ceyhan TOKİ Evleri, Belediye Evleri Mahallesi’nde bulunuyor.Adana Osmaniye yoluna 500 metre uzaklıktaki proje, İnönü Bulvarına 300 metre, Fevzi çakmak Bulvarı’na ise 2 kilometre mesafede. Projenin yakınında Şehit Fehmi Koç İlköğretim Okulu ile Ali Ekinci Aile Sağlığı merkezi de yer alıyor. TOKİ Ceyhan Evleri, Ceyhan nehrine de yürüme mesafesinde.

Adana Ceyhan Belediye Evleri mahallesi TOKİ Evleri ne zaman teslim edilecek?

Projede dairelerin inşaatı bitmek üzere. Ancak TOKİ daireleri yüklenici firmadan devralmadan önce eksiklikleri kontrol ediyor. Ciddi bir eksiklik bulunması durumunda projede teslimatlar gecikebiliyor. Bu yüzde TOKİ şartnamede daire teslimleri için standart olarak 36 ay öngörüyor.

 
Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*