CANER ERKİN AYDA 42 BİN TL KİRA ÖDEYECEK
Geçtiğimiz ay hırsızlık şoku yaşayan Caner Erkin Baltalimanı’ndaki evinden taşındı. Erkin yeni evi için ayda 42 bin TL kira ödeyecek.

HIRSIZ GİRMEYE ÇALIŞINCA TAŞINMAYA KARAR VERDİ

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin, eşi Şükran Ovalı ile Haziran ayında gittikleri İbiza tatili dönüşü hırsız şoku yaşamıştı. Çift, İstanbul Baltalimanı’ndaki evlerinde gece uyurken hırsız kapıyı zorlamış; ancak içeri girememişti. Caner Erkin’in o tarihten beri ev arıyordu. Beşiktaşlı futbolcu sonunda aradığı evi buldu.

AYDA 42 BİN TL KİRA

Güvenlik ve lüks için paraya kıyan Caner Erkin, Bağdat Caddesi’nin tek lüks rezidansında bir penthouse kiraladı. Lüks sitesinin 44’üncü katındaki penthouse’lardan birini kiralayan Erkin, yeni yuvaları için aylık yaklaşık 12 bin dolar (yani dünkü kurla 42 bin 360 lira) kira ödeyecek.

CUMARTESİ GÜNÜ TAŞINDI

Avrupa yakasından Anadolu yakasına geçen Şükran Ovalı ile Caner Erkin çifti, cumartesi günü yeni yuvalarında oturmaya başladı. Çiftin, Yeşilköy Havalimanı’ndan Boğaz’a kadar 180 derece manzaraya sahip yeni yuvası beş oda bir salondan oluşuyor. Park Residences Cadde’nin 44’üncü katındaki penthouse’lardan birini kiralayan çift, tüm İstanbul’un ayaklarının altında olduğu böylesi bir manzaraya sahip.