TOKİ Mamak Gülseren Mahallesi 3. Etap 1. Bölge alt gelir grubu satışa çıkıyor

TOKİ Ankara Mamak Gülseren Mahallesi 3. Etap 1. Bölge alt gelir grubu projesinde 215 adet konut “açık satış” yöntemi ile satışa çıkıyor. Projede fiyatlar 76 bin 911 TL’den, taksitler ise 237 TL’den başlıyor. Projede daire sahibi olmak isteyenler 5 Aralık’tan itibaren Halk Bankası’nın Ankara’da bulunan şubelerinden başvuru yapabiliyor. İşte projenin detayları!

Belediye seçimlerinde oyunuzu kime vereceksiniz?

SONUÇLARI GÖSTER

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

TOKİ Ankara Mamak Gülseren Mahallesi 3. Etap 1. Bölge alt gelir grubu daire fiyatları

TOKİ Ankara Mamak Gülseren Mahallesi standart konutlarda daire fiyatları 76 bin 911 TL ile 152 bin 756 TL arasında fiyatla satışa sunuluyor.

TOKİ Gülseren Mahallesi ödeme planı

Projede daireler;

10 bin TL peşinat 180 ay vade,

20 bin TL peşinat 240 ay vade seçenekleri ile satışa sunuluyor.

TOKİ Gülseren Mahallesi 3. Etap 1. Bölge alt gelir grubu başvuru şartları

 • T.C. vatandaşı olması,
 • Ankara il sınırları içerisinde 1 yıldan az olmamak koşulu ile ikamet ediyor olması veya Ankara il nüfusuna kayıtlı olması, ( Şehit Aileleri, Harp ve Vazife Malulleri ile bunların Dul ve Yetimleri kapsamında başvuranların en az 3 (üç) yıldır ikamet ediyor olması veya il nüfusuna kayıtlı olması gerekmektedir.)
 • Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış olması ve Toplu Konut İdaresinden konut kredisi kullanmamış olması, (Şehit Aileleri, Harp ve Vazife Malulleri ile Dul ve Yetimleri kategorisi hariç)
 • Kendisine eşine ve/veya velayeti altındaki çocuklara ait tapuda kayıtlı bağımsız herhangi
  bir gayrimenkulün olmaması , (Şehit Aileleri, Harp ve Vazife Malulleri ile Dul ve
  Yetimleri kategorisi hariç) (Başvuru sahibinin hisseli olarak sahip olduğu gayrimenkuller hariç)
 • Başvuru tarihi itibariyle 25 yaşını doldurmuş olması gerekmekte olup, ancak, eşi vefat etmiş olan çocuklu dul bayanlarda yaş şartı aranmamaktadır.
 • Aylık hane halkı gelirinin, en fazla net 3.200 TL. olması, (Başvuru sahibinin, eşinin ve velayeti altındaki çocuklarının gıda, yol, vs. her türlü aldıkları yardımlar dahil olmak üzere toplam hane halkı aylık net gelirinin en fazla 3.200 TL. olması gerekmektedir.)
 • Bir hane halkı adına, yani kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları adına yalnızca bir adet başvuru yapılabilecektir.Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*