TOKİ Elazığ Cumhuriyet Mahallesi kentsel dönüşüm projesi ihalesi 16 Ekim’de yapılacak!

TOKİ Elazığ’da kentsel dönüşüm için hazırlıklarını tamamladı. TOKİ, Cumhuriyet Mahallesi’ndeki kentsel dönüşüm projesi için 277 konut inşa edecek. Projenin ihalesi 16 Ekim’de gerçekleştirilecek.

Belediye seçimlerinde oyunuzu kime vereceksiniz?

SONUÇLARI GÖSTER

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

TOKİ Elazığ Cumhuriyet Mahallesi kentsel dönüşüm ihalesi 16 Ekim’de!

TOKİ Elazığ Cumhuriyet Mahallesi kentsel dönüşüm projesinin ihalesi, 16 Ekim’de saat 14:00’da İstanbul Küçükçekmece’deki, TOKİ İstanbul Hizmet Binası’nda yapılacak. TOKİ Elazığ Cumhuriyet Mahallesi kentsel dönüşüm projesi ihale dosyasına BURADAN ulaşabilirsiniz.

TOKİ Elazığ Cumhuriyet Mahallesi konutlarına başvurular ne zaman başlayacak?

TOKİ ihaleleri genellikle 2 hafta içerisinde sonuçlandırıyor. Ardından 10 gün içinde ihaleyi kazanan firmaya arsa teslimi yapılıyor. Projede inşaatın başlamasının ardından genellikle 2 ay içerisinde projeler satışa çıkıyor. Bu durumda TOKİ Elazığ Cumhuriyet mahallesi konutlarına başvuruların 2018 yılı Ocak ayı içinde başlayacağı tahmin ediliyor. Ancak kentsel dönüşüm projelerinde başvuru tarihinin ileriye kaydırılabileceğini, önceliğin hak sahiplerine verileceğini hatırlatmak gerekiyor.

Kesin başvuru tarihleri açıklandığında evdenhaberler.com okuyucularına ayrıca duyuracak.

TOKİ Elazığ Cumhuriyet Mahallesi konutlarında daire fiyatları ne kadar olacak?

TOKİ, ürettiği konutları maliyetine satıyor. Ancak bu maliyet kentsel dönüşüm projelerinde yükseliyor. Çünkü konutların büyük bir bölümü zaten hak sahiplerine veriliyor. Geri kalan konutlardan da projenin maliyetinin çıkarılması gerekiyor. Bu nedenle kentsel dönüşüm projelerinde TOKİ konutları biraz daha pahalıya satışa çıkıyor. TOKİ Elazığ Cumhuriyet Mahallesi Konutları’nda kaç konutun hak sahiplerine verileceği ve geri kalan konutların fiyatı henüz netleşmiş değil. Bu bilgiler açıklandığında www.evdenhaberler.com internet sitemizden duyurulacak.

TOKİ Cumhuriyet Mahallesi konutları ne zaman teslim edilecek ?

TOKİ projenin tamamlanması için ihaleyi kazanacak firmaya 550 gün süre veriyor. Bu durumda konutların, eğer ihale iptal olmazsa 2019 yılı Nisan ayında teslim edilmesi planlanıyor.Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*