Sıla 4.5 milyon TL’ye ev aldı!
Sıla 4.5 milyon TL'ye ev aldı

Geçtiğimiz yılın en çok bilet satan sanatçısı olan Sıla 4.5 milyon TL’ye ev aldı. Sıla yeni ev alma kararını yaşadığı hırsızlık olayından sonra verdi. Geçtiğimiz yaz şehir dışında turnedeyken Kadıköy’deki evine hırsız giren Sıla, taşınma kararı almıştı.

Sıla 4.5 milyon TL'ye ev aldı

Galata taraflarından ev bakan ünlü şarkıcı Galata Kulesi manzaralı bir apartmandan ev almaya karar verdi. Aynı apartmanda ünlü yönetmen Ferzan Özpetek’te oturuyor.

Arka cephesi denize bakan, iki oda ve bir salondan oluşan daire için ev sahibiyle anlaşan şarkıcı, eşyaları buraya sığmadığı için, yandaki daireyi de aldı.

Çözümü iki evi birleştirmekte bulan Sıla’nın toplam 4.5 milyon lira ödeyeceği iddia edildi. Şarkıcının iç mimarlarla görüşmeye başladığı da konuşulanlar arasında.

Yılın en çok bilet satan sanatçısı plaketini almıştı

Sıla, geçtiğimiz yıl 22-26 Temmuz tarihleri arasında Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde art arda 5 konser vermişti. Sıla 5 konserden 1 milyon TL kazanmıştı. Ünlü sanatçı 2017’de verdiği konserlerde 10 milyon TL’ye karşılık gelen yaklaşık 100 bin bilet satışına imza atmıştı. Sıla “Yılın En Çok Bilet Satan Sanatçısı” plaketini almıştı.

 

 
Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*