TOKİ, Tunceli Çemişgezek Meydanmescit Mahallesi’ne 344 konut yapacak!

TOKİ, Tunceli’nin Çemişgezek İlçesi Meydanmescit Mahalle’sinde 344 konutluk yeni bir projeye başlıyor. Projenin ihalesi 7 Aralık’da gerçekleştirecek.

TOKİ Tunceli Çemişgezek Meydanmescit Mahallesi ihalesi 7 Aralık’da yapılacak.

Belediye seçimlerinde oyunuzu kime vereceksiniz?

SONUÇLARI GÖSTER

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

TOKİ Tunceli Çemişgezek Meydanmescit Mahallesi konutlarının ihalesi 7 aralık’da saat 14’te, TOKİ İstanbul Hizmet Binası’nda gerçekleşecek.

Çemişgezek Meydanmescit TOKİ konutlarına başvurular ne zaman başlayacak?

TOKİ gerçekleştirdiği ihaleleri genellikle 2 hafta içerisinde sonuçlandırıyor. Ardından 10 gün içinde ihaleyi kazanan firmaya arsa teslimi yapılıyor. Projede inşaatın başlamasından 2 ay sonra da proje satışa çıkıyor. Bu durumda TOKİ Tunceli Çemişgezek Meydanmescit Mahallesi konutlarına başvuruların 2018 yılı Mart ayı içinde başlayacağı tahmin ediliyor.

Başvuru tarihleri netleştiğinde, tarihi EVDEN HABERLER’de anında yayınlayacağız.

Tunceli Çemişgezek Meydanmescit TOKİ konutları daire fiyatları ne kadar olacak?

TOKİ, ürettiği sosyal konutları maliyetine satıyor. Bu yüzden dairelerin fiyatlarının belli olabilmesi için ihale sonucunun netleşmesi gerekiyor. TOKİ’nin daire fiyatlarını belirlemesinde arsa fiyatları da önemli rol oynuyor. Kesin fiyatların ortaya çıkması için dairelerin TOKİ’ye maliyetinin netleşmesi gerekiyor. Dairelerin kesin fiyatları açıklandığında www.evdenhaberler.com olarak bunu ilk duyuran sayfa olacağız.

 

 Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*