Toki Gümüşhane Köse’ye 98 konut yapacak (2018)

Toki Gümüşhane Köse’ye 111 konutluk proje yapacak. Projenin ihalesi 13 Mart 2018’de gerçekleştirilecek.

Belediye seçimlerinde oyunuzu kime vereceksiniz?

SONUÇLARI GÖSTER

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Toki Gümüşhane Köse'ye 98 konut yapacak (2018)

İhale 13 Mart’ta

Toki Gümüşhane Köse İlçesi Bahçelievler Mahallesi’ne yapılacak 98 Konutun ihalesi 13 Mart 14.30’da Toki İstanbul Hizmet Binası’nda gerçekleştirilecek.

İhale kapsamında 98 konutun yanı sıra 1 adet ticaret alanı ve cami yapılacak.

Toki Gümüşhane Evleri ne zaman satışa çıkacak?

Toki gerçekleştirdiği ihaleleri genellikle 2 hafta içerisinde sonuçlandırıyor. Ardından 10 gün içinde ihaleyi kazanan firmaya arsa teslimi yapılıyor. İnşaatın başlamasından 2 ay sonra da proje satışa çıkıyor. Bu durumda Toki Gümüşhane konutlarına başvuruların 2018 yılı Haziran-Temmuz ayları içinde başlayacağı tahmin ediliyor.

Toki tarafından, Gümüşhane Köse ilçesine inşa edilecek 98 konutun kesin başvuru tarihleri açıklandığında, evdenhaberler.com okuyucularına gerekli bilgileri ayrıca aktaracak.

Toki Gümüşhane Evlerinde daire fiyatları ne kadar olacak?

Toki, ürettiği sosyal konutları maliyetine satıyor. Toki’nin daire fiyatlarını belirlemesinde arsa fiyatları ve ihale rakamı önemli rol oynuyor. Kesin fiyatların ortaya çıkması için dairelerin Toki’ye maliyetinin netleşmesi gerekiyor.

Ancak Toki’nin Gümüşhane Köse’ye daha önce inşa ettiği konutların fiyatları yeni projeyle ilgili de fikir verebilir. Toki 2 yıl önce Köse ilçesinde 74,76 metrekarelik 2+1 daireleri 85 bin 978 TL’den satışa sunmuştu. 10 bin 317 TL peşinat ve ayda 420 TL taksitle konut sahibi olunabilen projede 180 aya kadar taksit imkanı sunulmuştu. Bu projede de fiyatların bu rakama yakın olması bekleniyor.

Dairelerin kesin fiyatları açıklandığında www.evdenhaberler.com olarak bunu ilk duyuran sayfa olacağız.

Satışta olan tüm Toki projelerine BURADAN ulaşabilirsiniz.Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*