TOKİ DÜZCE KAYNAŞLI ÇELE KÖYÜ 56 KONUT PROJESİ! (2018)
TOKİ DÜZCE KAYNAŞLI ÇELE KÖYÜ 56 KONUT PROJESİ! (2018)

TOKİ, Düzce ili Kaynaşlı İlçesi Çele Köyü Karaağaç Mevkiinde 56 konutluk yeni bir projeye başlıyor. İşte ayrıntılarıyla TOKİ Düzce Kaynaşlı Çele Köyü 56 konut projesi…

TOKİ DÜZCE KAYNAŞLI ÇELE KÖYÜ 56 KONUT PROJESİ! (2018)

İHALE 15 AĞUSTOS’TA

TOKİ tarafından Düzce Kaynaşlı Çele Köyü’ne yapılacak projenin ihalesi 15 Ağustos 2018 14:30’da TOKİ İstanbul Halkalı Hizmet Binası’nda gerçekleştirilecek.

TOKİ DÜZCE KAYNAŞLI ÇELE KÖYÜ KONUTLARI SATIŞ VE BAŞVURU TARİHİ (2018)

Toki gerçekleştirdiği ihaleleri genellikle 2 hafta içerisinde sonuçlandırıyor. Ardından 10 gün içinde ihaleyi kazanan firmaya arsa teslimi yapılıyor. İnşaatın başlamasından 2 ay sonra da proje satışa çıkıyor. Bu durumda TOKİ Düzce Kaynaşlı Çele Köyü konutlarına başvuruların 2018 yılı Kasım-Aralık ayları içinde başlayacağı tahmin ediliyor.

Kesin başvuru tarihleri açıklandığında,evdenhaberler.com okuyucularına gerekli bilgileri ayrıca aktaracak.

TOKİ KAYNAŞLI ÇELE KÖYÜ DAİRE FİYATLARI

TOKİ, ürettiği sosyal konutları maliyetine satıyor. TOKİ’nin daire fiyatlarını belirlemesinde arsa fiyatları ve ihale rakamı önemli rol oynuyor. Kesin fiyatların ortaya çıkması için dairelerin TOKİ’ye maliyetinin netleşmesi gerekiyor. Dairelerin kesin fiyatları açıklandığında www.evdenhaberler.com olarak bunu ilk duyuran sayfa olacağız.

Ancak TOKİ’nin benzer projelerinde 2+1 daireleri 90-120 bin, 3+1 daireleri ise 130-160 bin TL aralığında sattığını hatırlatalım. TOKİ Kaynaşlı Çele Köyü Konutları’nda da fiyatların bu rakamlara yakın olacağı ifade ediliyor.
Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*