Toki Bursa Orhaneli Fevzipaşa mahallesinde yeni projeye başlıyor (2018)

Toki Bursa Orhaneli Fevzipaşa mahallesinde 148 konutluk yeni bir projeye başlıyor.

İhale 14 Şubat’ta

Belediye seçimlerinde oyunuzu kime vereceksiniz?

SONUÇLARI GÖSTER

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Toki Orhaneli Fevzipaşa konutlarının ihalesi 13 şubat 2018 saat 14:30’da Toki İstanbul Hizmet Binası’nda gerçekleştirilecek.

Toki Bursa Orhaneli Fevzipaşa

Toki Bursa Orhaneli Fevzipaşa Evleri başvuru tarihi? (2018)

Toki, genelde ihaleyi bir ay içerisinde sonuçlandırıyor ve herhangi bir problem çıkmazsa 10 gün içinde de yer teslimini yapıyor. İnşaat başladıktan 2 ay sonra da projeyi satışa çıkarıyor. Bu durumda Bursa Orhaneli Toki Evleri’nin Mayıs-Haziran 2018 döneminde satışa çıkması bekleniyor.

Başvuru tarihi kesinleştiğinde ilk olarak Evden Haberler’den öğrenebilirsiniz.

Fevzipaşa Toki Evleri daire fiyatları ne kadar olacak?

Toki ürettiği sosyal konutları maliyetine satıyor. Maliyet ortaya çıkabilmesi için de ihalenin resmen sonuçlanması gerekiyor. Toki ihale sonucunda arsa ve diğer maliyetleri de düşünerek projenin toplam maliyetini çıkarıyor. Ardından bu maliyet dairelerin brüt metrekarelerine bölünüyor ve şerefiye bedellerine göre dağıtılıyor.

Bursa’nın Orhaneli İlçesi Fevzipaşa mahallesinde inşa edilecek projede daire fiyatlarına dair herhangi bir açıklama yapılmadı. Ancak Toki’nin, 2+1 daireleri Anadolu’da inşa edilen projelerde 90-140 bin TL aralığında satıyor. Burada da fiyatların benzer aralıkta olacağı tahmin ediliyor.

Orhaneli Fevzipaşa Toki Evleri daire fiyatları bilgisi kesinleşince Evden Haberler aracılığı ile bilgi sahibi olabileceksiniz.

Toki Bursa Orhaneli Fevzipaşa Evleri teslim tarihi

Toki, bu proje için ihaleyi kazanan firmaya 550 günlük bir süre tanıyor. İhale sonuçlanması ve yer teslimi gibi unsurlar da göz önüne alınırsa, Fevzipaşa Toki Evleri’nin 2020 yılının ilk çeyreğinde teslim edileceği söylenebilir.2 Comments

    • Başvurular Halk Bankası veya Ziraat Bankası şubelerine yapılıyor ancak proje henüz satışa çıkmadı. Satışa çıktığında Evden Haberler aracılığı ile öğrenebilirsiniz.

Bir yorum yazın


*