TOKİ Aksaray Sanayi Sitesi’nde 1620 adet dükkan inşa edecek




TOKİ, Aksaray Sanayi Sitesi’nde 1620 adet dükkan inşa edecek. Ayrıca proje kapsamında alt yapı ve çevre düzenleme inşaatı da yapılacak.

TOKİ Aksaray Sanayi Sitesi ihalesi 08 Ocak 2018 tarihinde saat 14.00’te yapılacak.

TOKİ Aksaray Sanayi Sitesi’ne başvurular ne zaman olacak?

TOKİ gerçekleştirdiği ihaleleri genellikle 2 hafta içerisinde sonuçlandırıyor. Ardından 10 gün içinde ihaleyi kazanan firmaya arsa teslimi yapılıyor. Projede inşaatın başlamasından 2 ay sonra da proje satışa çıkıyor. Bu durumda TOKİ Aksaray Sanayi Sitesi’ne başvuruların 2018 yılı Mart ayı içinde başlayacağı tahmin ediliyor.

Kesin başvuru tarihleri açıklandığında EVDENHABERLER‘den öğrenebilirsiniz.

TOKİ Aksaray Sanayi Sitesi dükkan fiyatları ne kadar olacak?

TOKİ, ürettiği tesisleri maliyetine satıyor. Bu yüzden dairelerin fiyatlarının belli olabilmesi için ihale sonucunun netleşmesi gerekiyor. TOKİ’nin tesis fiyatlarını belirlemesinde arsa fiyatları da önemli rol oynuyor. Kesin fiyatların ortaya çıkması için tesislerin TOKİ’ye maliyetinin netleşmesi gerekiyor. Dükkanların kesin fiyatları açıklandığında EVDENHABERLER‘den anında açıklayacağız.

TOKİ Aksaray Sanayi sitesi dükkanları ne zaman teslim edilecek?

TOKİ Aksaray Sanayi Sitesi inşaat teslim süresi olarak 500 gün öngörülüyor. Buna göre TOKİ Bala Konutları’nın eğer ihale onaylanırsa 2019 yılı Eylül ayında teslim edileceği düşünülüyor.

 

 

 

SORULARINIZDA LÜTFEN DETAYLI BİLGİ VERİNİZ

Sorunuzu bir cümleyle özetleyin




Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*