AND GAYRİMENKUL “YILIN EN İYİ GAYRİMENKUL ŞİRKETİ” SEÇİLDİ
Anadolu Grubu’nun gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren şirketi AND Gayrimenkul, dünyanın en başarılı kurumlarını ve yöneticilerini ödüllendiren Stevie Awards 2017’de iki büyük ödüle layık görüldü. AND, ‘Yılın En İyi Gayrimenkul Şirketi’ (Altın) ve ‘Yılın Yönetim Takımı’ (Bronz) ödüllerini almaya hak kazandı.

Ödül töreni 21 Ekim’de

Barcelona’da 21 Ekim 2017’de gerçekleşecek ödül törenine katılacak AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta ödüllerle ilgili “Dünyada kabul gören, en prestijli iş dünyası ödüllerinden biri olan Stevie Awards’ta birbirinden değerli iki ödüle layık görülmekten onur ve mutluluk duyuyoruz. Şirket olarak en başından beri iş yapış şeklimizle farklılaşabilmek üzere, YAP – YAŞAT anlayışıyla yola çıktık. Bu değerli ödüller de doğru yolda olduğumuzu kanıtlıyor. Şimdiye kadar projelerimizle aldığımız ödüllerden sonra şimdi de şirket olarak dünyanın en prestijli ödüllerine layık görüldük. Hem projelerimizin hem de kurumsal duruşumuzun dünyaca kabul görmüş otoriteler tarafından da ödüllendirilmesi çok büyük gurur kaynağıdır. Gelecekte de bu sorumluluk bilinciyle hareket ederek hem ülkemize hem de sektörümüze ilkleri yaşatmaya devam edeceğiz’’ dedi.

AND Gayrimenkul şirketi hakkında bilgi

AND Gayrimenkul, gayrimenkul geliştirme – yatırım – yönetim alanlarında faaliyet gösteriyor.

Anadolu Grubu iştiraki olarak Kasım 2011’de kuruldu.

AND Gayrimenkul’ün ilk ofis projesi AND Kozyatağı’nda yaşam başladı. AND Gayrimenkul’un ikinci projesi olan karma kullanımlı konut projesi AND Pastel ise Kartal’da bulunuyor ve inşası sürüyor.

Şirketin GRID isimli bir de bina yönetim markası bulunuyor.
Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*