Semiramis Pekkan 4 milyon dolara dağ evi satın aldı!
Dünyanın bir çok yerinde süper lüks evleri bulunan Semiramis Pekkan ile Hintli hayat arkadaşı Gulu Lalvan, İsviçre’nin lüks bölgesi Gstaad’da 4 milyon dolara ev satın aldı.

Ajda Pekkan’ın kardeşi Semiramis Pekkan, sadece yıllara meydan okuyan güzelliğiyle değil lüks hayatıyla da herkesi kıskandırıyor. Hintli zengin Gulu Lalvani’yle boşandıktan sonra yeniden aşk yaşamaya başlayan 69 yaşındaki Pekkan, uzun yıllardır Tayland ile İstanbul arasında mekik dokuyor. Phuket Adası’ndaki dillere destan villasında dostlarını ağırlayan Semiramis Pekkan; yine Londra’da bulunan ve Prenses Diana’nın da ağırlandığı Lalvani’ye ait lüks eviyle herkesi imrendiriyordu.

Sosyetenin uğrak yeri

İstanbul’un yanı sıra Bodrum’da da süper lüks malikanesi olan Pekkan ile Hintli aşkı, son yatırımlarını ise İsviçre’de yaptı. Semiramis Pekkan ile Gulu Lalvani, dünyanın en pahalı kayak merkezleri arasında olan Gstaad bölgesinden bir dağ evi satın aldı. Dünya jet sosyetesinin de kış aylarında uğrak yeri olan bölgeye yıllardır giden Pekkan artık tesislerde değil kendi evinde kalacak. Pekkan ile Lalvani’nin geleneksel detaylarla süslü, içerisinde şömineden tüm mobilyalara kadar her şeyin bulunduğu ahşap ev için yaklaşık 4 milyon dolar ödediği öğrenildi.
Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir Yorum Yazın