Toki Denizli Merkezefendi Kayaköy 1. Bölge ‘de 1108 konut yapacak (2018)
Toki Denizli Merkezefendi Kayaköy 1. Bölge kapsamında yeni bir projeye başlıyor. Proje kapsamında 1108 adet konut inşa edilecek.

İhale 1 Mart 2018’de

Toki tarafından Denizli’nin Merkezefendi İlçesi Kayaköy mahallesi’nde inşa edilecek 1108 adet konutun ihalesi 1 Mart 2018’de saat: 14:30’da Toki İstanbul Hizmet Binası’nda yapılacak.

İhale kapsamında 1108 konutun yanı sıra 26 adet dükkan ve 2 adet cami yapılacak.

Toki Denizli Merkezefendi Kayaköy 1. Bölge

Toki Denizli Merkezefendi Kayaköy 1. Bölge başvuruları ne zaman başlayacak?

Toki gerçekleştirdiği ihaleleri genellikle 2 hafta içerisinde sonuçlandırıyor. Ardından 10 gün içinde ihaleyi kazanan firmaya arsa teslimi yapılıyor. İnşaatın başlamasından 2 ay sonra da proje satışa çıkıyor. Bu durumda Toki Merkezefendi Kayaköy 1. Bölge konutlarına başvuruların 2018 yılı Mayıs-Haziran ayları içinde başlayacağı tahmin ediliyor.

Kesin başvuru tarihleri açıklandığında, evdenhaberler.com okuyucularına gerekli bilgileri ayrıca aktaracak..

Toki Denizli Merkezefendi Kayaköy 1. Bölge Evleri’nde daire fiyatları ne kadar olacak?

Toki, ürettiği sosyal konutları maliyetine satıyor. Toki’nin daire fiyatlarını belirlemesinde arsa fiyatları ve ihale rakamı önemli rol oynuyor. Kesin fiyatların ortaya çıkması için dairelerin Toki’ye maliyetinin netleşmesi gerekiyor. Dairelerin kesin fiyatları açıklandığında www.evdenhaberler.com olarak bunu ilk duyuran sayfa olacağız.

Ancak Toki’nin bölgede inşa ettiği 2+1 daireleri 80-110 bin, 3+1 daireleri ise 120-150 bin TL aralığında sattığını hatırlatalım. Toki Denizli Kayaköy 1. Bölge Konutları’nda da fiyatların bu rakamlara yakın olacağı ifade ediliyor.

Toki Kayaköy 2. Bölge Evleri ne zaman bitecek?

Toki ihale şartnamesinde, konutların yer tesliminden sonra 720 gün içerisinde teslim edilmesini öngörüyor. Bu durumda konutların 2020 yılı yaz aylarında teslim edileceği öngörülüyor.
18 Comments

 1. biz özürlüler olarak kontenjan dolmadan internete her gün kontrol etmesek tlf haber verilirse çok iyi olur.zaten muhtacız.böyle bir daha şans gelmez bizlere ne olur yardımcı olunsa bizahmet saygılar selamlar zafer by.

  • Proje henüz satışa sunulmadı. Ancak ilk satışlarda gebelde evi olan kuraya katılamaz. Ancak evlerin tamamı satılmaz ise o zaman alabilir.

  • Elbette. Engelliler için ayrılan yüzde 5 kontenjan var.

   Eğer daha fazla sayıda başvuru olursa, engelliler kendi arasında kura çekiyor. Kurada ismi çıkmayanlar diğer vatandaşlar için çekilen kuraya da katılıyor.

   Bunlar TOKİ konutları için genel kurallar. Ayrıntıları ancak proje satışa çıktığında öğrenmek mümkün.

 2. merhabalar. kayaköy başvuruları ne zaman başlayacak ve herhangi bir denizli boş kontenjan olan tokiler varsa başvuru yapabilir miyim nereye başvuru yapmam gerek bu bilgileri nereden öğrenebilirim? rica etsem yardımcı olur musunuz?

   • Ben denizlinin ilçesinde ikamet ediyorum zafer bey kayaköy için başvuru yapamaz miyim ?başvuru tarihleri ne zamana belli olur peki?

    • Başvuru şartları açıklanmadı ancak Denizli ilinde 1 yıldır ikamet ediyor olmak yeterli olacaktır.

     Denizli Kayakoy Evlerine başvurunun 1 2 ay icinde başlayacağını umuyoruz ancak kesin bir tarih verilmedi

  • Proje henüz satışa çıkmadı.

   Satışa çıktığında sayfamızdan gerekli tüm bilgileri alabilirsiniz.

   Bunun dışında TOKİ projeleri için 4448654 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Bir yorum yazın


*