Toki Denizli Merkezefendi Kayaköy 1. Bölge ‘de 1108 konut yapacak (2018)
Toki Denizli Merkezefendi Kayaköy 1. Bölge kapsamında yeni bir projeye başlıyor. Proje kapsamında 1108 adet konut inşa edilecek.

İhale 1 Mart 2018’de

Toki tarafından Denizli’nin Merkezefendi İlçesi Kayaköy mahallesi’nde inşa edilecek 1108 adet konutun ihalesi 1 Mart 2018’de saat: 14:30’da Toki İstanbul Hizmet Binası’nda yapılacak.

İhale kapsamında 1108 konutun yanı sıra 26 adet dükkan ve 2 adet cami yapılacak.

Toki Denizli Merkezefendi Kayaköy 1. Bölge

Toki Denizli Merkezefendi Kayaköy 1. Bölge başvuruları ne zaman başlayacak?

Toki gerçekleştirdiği ihaleleri genellikle 2 hafta içerisinde sonuçlandırıyor. Ardından 10 gün içinde ihaleyi kazanan firmaya arsa teslimi yapılıyor. İnşaatın başlamasından 2 ay sonra da proje satışa çıkıyor. Bu durumda Toki Merkezefendi Kayaköy 1. Bölge konutlarına başvuruların 2018 yılı Mayıs-Haziran ayları içinde başlayacağı tahmin ediliyor.

Kesin başvuru tarihleri açıklandığında, evdenhaberler.com okuyucularına gerekli bilgileri ayrıca aktaracak..

Toki Denizli Merkezefendi Kayaköy 1. Bölge Evleri’nde daire fiyatları ne kadar olacak?

Toki, ürettiği sosyal konutları maliyetine satıyor. Toki’nin daire fiyatlarını belirlemesinde arsa fiyatları ve ihale rakamı önemli rol oynuyor. Kesin fiyatların ortaya çıkması için dairelerin Toki’ye maliyetinin netleşmesi gerekiyor. Dairelerin kesin fiyatları açıklandığında www.evdenhaberler.com olarak bunu ilk duyuran sayfa olacağız.

Ancak Toki’nin bölgede inşa ettiği 2+1 daireleri 80-110 bin, 3+1 daireleri ise 120-150 bin TL aralığında sattığını hatırlatalım. Toki Denizli Kayaköy 1. Bölge Konutları’nda da fiyatların bu rakamlara yakın olacağı ifade ediliyor.

Toki Kayaköy 2. Bölge Evleri ne zaman bitecek?

Toki ihale şartnamesinde, konutların yer tesliminden sonra 720 gün içerisinde teslim edilmesini öngörüyor. Bu durumda konutların 2020 yılı yaz aylarında teslim edileceği öngörülüyor.
61 Comments

 1. selam zaferbey 29 agustos,ta bir iki aya acıklanır demiştiniz 30 ekim oldu 2 ayı geçti hala acıklanacak bu sürecin kesin bir tarihi yokmu…

  • Merhaba, henüz kesin tarihi açıklanmadı. Kesin satış tarihi açıklandığı zaman Evden Haberler’den öğrenebilirsiniz.

  • Bir hane halki adına yalnızca bir adet başvuru yapılabilir. Ancak ayrı ayrı satışa çıkarsa o zaman başvurabilirsiniz.

 2. Zafer bey

  TOKİ konutları için başlangıçta toplu para ödeniyor mu? Yoksa direk taksitle mi başlanıyor? Bilgi verebilir misiniz?

  Teşekürler

  • Lokman bey,

   TOKİ projelerinde kuradan sonra peşinat ödeniyor.

   Taksitler ise 2+1 dairelerde teslimden sonra, 3+1 dairelerde ise kuradan sonraki ay imzalanan sözleşmeden sonra başlıyor.

 3. Zafer bey merhaba başvurular ne zaman yapılacak kesin bir tarih belirlendi mi bu yapılacak olan konut satışlarını kaçırmak istemiyoruz eşim ve ben çalışıyorum 1 çocuğumuz var ve kira da oturuyoruz yapılacak olan konut başvuruları için bize de bilgi verirseniz sevinirim.

  • Ferhat bey henüz bir bilgim yok. Şimdiye kadar satışa çıkması gerekirdi. Ancak yarın öğrenmeye çalışacağım.

 4. denizli kayaköy toki konutları için başvuru formunu bilgisayardan doldursam olur mu başvuru tarihi nezaman başlayacak teşekkürler

  • Başvuru formları Ziraat veya Halk Bankası’ndan temin ediliyor.

   Başvurular da yine bu bankalara yapılıyor. Online başvuru maalesef mümkün değil.

   Kayaköy projesi için başvurular ise henüz başlamadı

  • Nereye ve nasıl muracat edecegım denızlıde ikamet edıyorum eşim engellı oldugu için 1 rıncı kat istıyorum bizi bilgilendirısenız sevınırım

  • Ahmet bey, müracaatlar grnelde Halk Bankası’na yapılıyor ancak henüz başlamadı. Başlama tarihi de kesin olarak belirlenmedi

  • Yağmur hanım,

   Proje henüz satışa çıkmadı. Çıkar çıkmaz buradan bilgilendirme yapacağız. Hatta bu sayfayı favorilerinize alın, 3 5 gunde bir bakarsınız. Zaten satışa çıkmadan 10 15 gün önce bilgilendirme yaparız.

 5. Merhabalar. Ben Denizli ikamet ediyorum. Eşim ve ben çalışıyoruz. Ama üstümüze hiç bir sey yok. Başvuru yapabilir miyiz.

  • Başvuru şartları henüz açıklanmadı ancak normal şartlarda, toplam geliriniz 4500 TL’den fazlaysa sadece 3+1 dairelere başvurabilirsiniz.

   Altındaysa hem 2+1 hem 3+1 için başvuru yapabilirsiniz

 6. Merhabalar ben Denizli de ikamet ediyorum esim ve ben çalışıyoruz ama üstümüzde bir sey yok başvuru yapabilirmitiz

  • Toplam geliriniz 4500 tl altındaysa bütün dairelere başvurabilirsiniz.

   Fazlaysa sadece 3+1 dairelere başvurabilirsiniz

 7. biz özürlüler olarak kontenjan dolmadan internete her gün kontrol etmesek tlf haber verilirse çok iyi olur.zaten muhtacız.böyle bir daha şans gelmez bizlere ne olur yardımcı olunsa bizahmet saygılar selamlar zafer by.

  • Proje henüz satışa sunulmadı. Ancak ilk satışlarda gebelde evi olan kuraya katılamaz. Ancak evlerin tamamı satılmaz ise o zaman alabilir.

  • Elbette. Engelliler için ayrılan yüzde 5 kontenjan var.

   Eğer daha fazla sayıda başvuru olursa, engelliler kendi arasında kura çekiyor. Kurada ismi çıkmayanlar diğer vatandaşlar için çekilen kuraya da katılıyor.

   Bunlar TOKİ konutları için genel kurallar. Ayrıntıları ancak proje satışa çıktığında öğrenmek mümkün.

 8. merhabalar. kayaköy başvuruları ne zaman başlayacak ve herhangi bir denizli boş kontenjan olan tokiler varsa başvuru yapabilir miyim nereye başvuru yapmam gerek bu bilgileri nereden öğrenebilirim? rica etsem yardımcı olur musunuz?

   • Ben denizlinin ilçesinde ikamet ediyorum zafer bey kayaköy için başvuru yapamaz miyim ?başvuru tarihleri ne zamana belli olur peki?

    • Başvuru şartları açıklanmadı ancak Denizli ilinde 1 yıldır ikamet ediyor olmak yeterli olacaktır.

     Denizli Kayakoy Evlerine başvurunun 1 2 ay icinde başlayacağını umuyoruz ancak kesin bir tarih verilmedi

  • Proje henüz satışa çıkmadı.

   Satışa çıktığında sayfamızdan gerekli tüm bilgileri alabilirsiniz.

   Bunun dışında TOKİ projeleri için 4448654 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Bir yorum yazın


*