Ünlülerin oturdukları evler
Ekranlardan gördüğümüz ünlülerin nasıl bir yaşam sürdükleri ve özel hayatları merak edilen konular arasında. Bizde sizler için sevdiğiniz ünlülerin oturdukları evler hakkında bir haber yazısı derledik.

Tolgahan Sayışman’ın Almeda Abazi için aldığı villaünlülerin oturdukları evler 1 evdenhaberler

Almeda Abazi’nin sürpriz hamilelik haberinden sonra ünlü çift evlerini değiştirmeye karar vermişti. Çift, ailelerinin yaşadığı semt Çekmeköy’den 4 milyon 500 bin TL değerinde villa satın aldı. Dört katlı olan villanın ayrıca bahçeli ve havuzu da var.  Çift evin bir katını sadece bebeğe ayırmayı düşünüyorlar.

Gökçe Bahadır’ın 35 milyon TL’lik eviünlülerin oturdukları evler 2 evdenhaberler

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin başrol oyuncusu Gökçe Bahadır, kazancını gayrimenkule yatıran ünlülerden. Kendisine Suadiye’den lüks bir ev alan ünlü oyuncu 35 milyon TL ödedi.

Büşra Develi’nin boğaz manzaralı eviünlülerin oturdukları evler 3 evdenhaberler

Büşra Develi üç yıldır Burak Deniz ile birlikteydi. Çift yakın tarihte ilişkilerine son vermişti. Ayrıldıktan sonra beraber yaşadıkları evden ayrılan 25 yaşındaki oyuncu, yeni evini Galata’da buldu. Oyuncu tarihi Boğaz manzaralı evin kirası için ise 5 bin TL’yi gözden çıkardı.

Aras Bulut İynemli’nin şehirden uzak evi

ünlülerin oturdukları evler 4 evdenhaberler

Ünlülerin oturdukları evler son dönemlerde şehir hayatından uzakta yerlerde olası moda olmuştu. Ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli de bu modaya uyanlar arasında. İynemli, İçerde dizisinde birlikte rol aldığı kankası Çağatay Ulusoy gibi, yeni evi için tercihini ormanlarla çevrili Zekeriyaköy’den yana kullandı. Eve aylık 10 bin liraya kiraladığı evinin içini gönlüne göre dekore ettirmek isteyen İynemli, dekorasyon için ise yaklaşık 150 bin lira harcadı.

Ünlülerin oturduğu evler denilince ilk akla gelenlerden; Sezen Aksu’nun meşhur yalısı

Boğaz turlarına da konu olan Sezen Aksu’nun evi, Boğaz’ın en güzel manzaralarından birine sahip. Ünlü şarkıcı stüdyo olarakta kullandığı evini ilham kaynağı olarak görmek mümkün. Çünkü Kanlıca’da bulunan bordo renkli yalının, muhteşem şarkıların üretim yeri olduğu ve muazzam bestelerin bu yalıda yapıldığı bilinen bilgiler arasında. Sezen Aksu’nun muhteşem evini görmek isteyenlere boğazda özel tekne turları bile düzenleniyor. Bu yüzden sanatçının kalabalıktan sıkıldığı ve bu evin çok kişi tarafından bilindiği için başka bir ev satın almış olabileceği düşünülüyor.

Tuba Büyüküstün’ün Anadolu yakasında ki evi

ünlülerin oturdukları evler 7 evdenhaberler

Kadıköy Caddebostan’da yaşayan Tuba Büyüküstün, tercihini yine Anadolu Yakası’ndan yana kullandı. İşletmeci Umut Evirgen ile mutlu bir birlikteliği olan Büyüküstün, yine aynı muhitten kendisine 4+1 daire kiraladı. İkiz çocukları Toprak ve Maya’yla birlikte yaşayan güzel oyuncu, yeni evi için aylık 5 bin TL kira veriyor.

Erkan Kolçak Köstendil’in Amsterdam’daki eviünlülerin oturdukları evler 8 evdenhaberler

Çukur dizisini Vartolusu Erkan Köstendil Amsterdam’dan ev aldı. Köstendil böylelikle Almanya’da yaşayan ailesini de daha rahat ziyaret edebilecek. Evin kesin değeri bilinmese de civarında bulunan evlerin 250-600 bin euro arasında değiştiği biliniyor.

 Çağatay Ulusoy’un 600 metrekarelik evi

Şehir kargaşasından uzaklaşıp doğayla iç içe olmak isteyen ünlülerden biride Çağatay Ulusoy. Kendisine Zekeriyaköy’den lüks bir villa kiralayan ünlü oyuncu ev için aylık 16 bin TL kira ödeyecek. Havuzlu ve 4 katlı olan 600 metrekare büyüklüğündeki ev şehir hayatından biraz uzaklaşmak isteyenler için tam ideal.

Kıvanç Tatlıtuğ’un Kemer Country’deki evi

2016’da stil danışmanı Başak Dizer ile dünyaevine giren Kıvanç Tatlıtuğ, Ulus’taki bekar evine veda etmişti. Sonrasında Demet Akbağ’ın Bebek Ayşe Sultan Korusu’ndaki evini kiralayan çift sonrasında adres değiştirdi. Ünlü çift aradıkları evi Kemer Country’de buldu. Tatlıtuğ ailesi; iki köpeği, bir kedisi ve kuşlarıyla rahat yaşamak için orman içindeki Kütük Evler’den birini kiraladı.

Ali Sunal’ın 5 milyon TL’ye ödediği ev

ünlülerin oturdukları evler 14 evdenhaberler

Ünlülerin oturdukları evler hakkında son olarak Ali Sunal var. Ünlü oyuncu, evlendikten sonra Kadıköy’de Fenerbahçe semtine taşınmıştı. Ali Sunal bu ev için 5 milyon TL ödedi.

Kübra Baloğlu / Evden Haberler
Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir Yorum Yazın