Burak Özçivit ve Fahriye Evcen Eskişehir’e taşındı
Burak Özçivit, geçtiğimiz günlerde çekimlerine devam edilen “Can Feda” isimli filmin setinde ayak bileğinden sakatlanmıştı. Oyuncu bunun üzerine Eskişehir’den ev kiraladı. Özçivit’in eşi Fahriye Evcen de kendisini yalnız bırakmadı. Ünlü çiftin iki ay boyunca bu evde yaşayacağı söyleniyor.

Burak Özçivit’in, Kerem Bürsin ile birlikte rol aldığı ‘Can Feda’ adlı filminin çekimlerinde ayak bileğinin yan bağları kopmuştu. Yaşadığı talihsiz olay sonrası İstanbul’a dönerek bir ay setlerden uzak kalmak zorunda kalan oyuncunun içi rahat etmedi ve setin kurulduğu Eskişehir’e geri döndü! Filmin aynı zamanda yapımcılığını üstlenen ünlü isim, ekip arkadaşlarının morallerinin bozulmaması için yanlarında olmaya karar verdi. Özçivit’i eşi Fahriye Evcen de yalnız bırakmadı.

Lüks bir ev kiraladılar

Fahriye Evcen, Özçivit’le birlikte Eskişehir’e giderek ayağında sorun olduğu için hareketlerinde kısıtlı olan aşkına yardım ediyor. İkili ayrıca rahat etmek için de otel değil lüks bir ev kiraladı. Çiftin iki ay boyunca burada kalacağı öğrenilirken Fahriye Evcen sık sık sosyal medya hesaplarından paylaşımlarda bulunuyor.
Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*