TOKİ Denizli Acıpayam’da 440 konut inşa edecek
TOKİ Deniz Acıpayam ilçesi, Oğuz mahallesinde 440 adet konut inşa edecek. Ayrıca proje kapsamında 2 adet ticaret merkezi ve 1 adet cami yapılacak. TOKİ Acıpayam ihalesi 26 Aralık 2017 saat 14.30’da yapılacak.

TOKİ Acıpayam Konutları’na başvurular ne zaman olacak?

TOKİ gerçekleştirdiği ihaleleri genellikle 2 hafta içerisinde sonuçlandırıyor. Ardından 10 gün içinde ihaleyi kazanan firmaya arsa teslimi yapılıyor. Projede inşaatın başlamasından 2 ay sonra da proje satışa çıkıyor. Bu durumda TOKİ Acıpayam Konutları’na başvuruların 2018 yılı Mart ayı içinde başlayacağı tahmin ediliyor.

Kesin başvuru tarihleri açıklandığında EVDENHABERLER‘den öğrenebilirsiniz.

TOKİ Acıpayam Konutları daire fiyatları ne kadar olacak?

TOKİ, ürettiği daireleri maliyetine satıyor. Bu yüzden dairelerin fiyatlarının belli olabilmesi için ihale sonucunun netleşmesi gerekiyor. TOKİ’nin daire fiyatlarını belirlemesinde arsa fiyatları da önemli rol oynuyor. Kesin fiyatların ortaya çıkması için dairelerin TOKİ’ye maliyetinin netleşmesi gerekiyor. Dairelerin kesin fiyatları açıklandığında EVDENHABERLER‘den anında açıklayacağız.

TOKİ Acıpayam Konutları ne zaman teslim edilecek?

TOKİ Acıpayam Konutları inşaat teslim süresi olarak 500 gün öngörülüyor. Buna göre TOKİ Acıpayam Konutları’nın eğer ihale onaylanırsa 2019 yılı Eylül ayında teslim edileceği düşünülüyor.

 

 

 

SORULARINIZDA LÜTFEN DETAYLI BİLGİ VERİNİZ

Sorunuzu bir cümleyle özetleyin
1 Comment

Bir yorum yazın


*