TOKİ BİNGÖL KARLIOVA YEŞİLYURT 130 KONUT PROJESİ (2018)

TOKİ, Bingöl ili Karlıova İlçesi Yeşiova Mahallesi’nde 130 konutluk yeni bir projeye başlıyor. Projede konutların yanı sıra bir ticari ünite ve bir cami inşa edilecek. İşte ayrıntılarıyla TOKİ Bingöl Karlıova Yeşilyurt 130 konut projesi…

Belediye seçimlerinde oyunuzu kime vereceksiniz?

SONUÇLARI GÖSTER

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

TOKİ BİNGÖL KARLIOVA YEŞİLYURT 130 KONUT PROJESİ (2018)

İHALE 6 AĞUSTOS’TA

TOKİ tarafından Bingöl Karlıova’da yapılacak projenin ihalesi 6 Ağustos 2018 14:30’da TOKİ İstanbul Halkalı Hizmet Binası’nda gerçekleştirilecek.

TOKİ BİNGÖL KARLIOVA YEŞİLYURT KONUTLARI SATIŞ VE BAŞVURU TARİHİ (2018)

Toki gerçekleştirdiği ihaleleri genellikle 2 hafta içerisinde sonuçlandırıyor. Ardından 10 gün içinde ihaleyi kazanan firmaya arsa teslimi yapılıyor. İnşaatın başlamasından 2 ay sonra da proje satışa çıkıyor. Bu durumda TOKİ Bingöl Karlıova Yeşilyurt konutlarına başvuruların 2018 yılı Kasım-Aralık ayları içinde başlayacağı tahmin ediliyor.

Kesin başvuru tarihleri açıklandığında, evdenhaberler.com okuyucularına gerekli bilgileri ayrıca aktaracak.

TOKİ KARLIOVA YEŞİLYURT  DAİRE FİYATLARI

TOKİ, ürettiği sosyal konutları maliyetine satıyor. TOKİ’nin daire fiyatlarını belirlemesinde arsa fiyatları ve ihale rakamı önemli rol oynuyor. Kesin fiyatların ortaya çıkması için dairelerin TOKİ’ye maliyetinin netleşmesi gerekiyor. Dairelerin kesin fiyatları açıklandığında www.evdenhaberler.com olarak bunu ilk duyuran sayfa olacağız.

Ancak TOKİ’nin benzer projelerinde 2+1 daireleri 90-120 bin, 3+1 daireleri ise 130-160 bin TL aralığında sattığını hatırlatalım. TOKİ Karlıova Yeşilyurt Konutları’nda da fiyatların bu rakamlara yakın olacağı ifade ediliyor.Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*