Toki Adıyaman Sincik ilçesinde yeni projeye başlıyor (2018)

Toki Adıyaman Sincik ilçesinde 120 konutluk yeni bir projeye başlıyor. Projede konutların yanı sıra bir adet de ticaret merkezi yer alacak.

İhale 19 Şubat’ta

Belediye seçimlerinde oyunuzu kime vereceksiniz?

SONUÇLARI GÖSTER

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Toki, Adıyaman’ın Sincik İlçesi’nde 120 konutluk yeni bir projeye başlıyor. Projenin ihalesi 19 Şubat 2018 saat 14:00’da Toki İstanbul Hizmet Binası’nda yapılacak.

Toki Adıyaman Sincik 120 konut

Toki Adıyaman Sincik Evleri başvuru tarihi? (2018)

Toki, genelde ihaleyi bir ay içerisinde sonuçlandırıyor ve herhangi bir problem çıkmazsa 10 gün içinde de yer teslimini yapıyor. İnşaat başladıktan 2 ay sonra da projeyi satışa çıkarıyor. Bu durumda Adıyaman Sincik Toki Evleri’nin Mayıs-Haziran 2018 döneminde satışa çıkması bekleniyor.

Başvuru tarihi kesinleştiğinde ilk olarak Evden Haberler’den öğrenebilirsiniz.

Adıyaman Sincik Toki Evleri daire fiyatları ne kadar olacak?

Toki ürettiği sosyal konutları maliyetine satıyor. Maliyet ortaya çıkabilmesi için de ihalenin resmen sonuçlanması gerekiyor. Toki ihale sonucunda arsa ve diğer maliyetleri de düşünerek projenin toplam maliyetini çıkarıyor. Ardından bu maliyet dairelerin brüt metrekarelerine bölünüyor ve şerefiye bedellerine göre dağıtılıyor.

Adıyaman’ın Sincik ilçesinde inşa edilecek projede daire fiyatlarına dair herhangi bir açıklama yapılmadı. Ancak Toki’nin, 2+1 daireleri Anadolu’da inşa edilen projelerde 90-140 bin TL aralığında satıyor. Burada da fiyatların benzer aralıkta olacağı tahmin ediliyor.

Adıyaman Sincik Toki Evleri daire fiyatları bilgisi kesinleşince Evden Haberler aracılığı ile bilgi sahibi olabileceksiniz.

Toki Adıyaman Sincik Evleri teslim tarihi

Toki, bu proje için ihaleyi kazanan firmaya 500 günlük bir süre tanıyor. İhale sonuçlanması ve yer teslimi gibi unsurlar da göz önüne alınırsa, Adıyaman Sincik Toki Evleri’nin 2020 yılının ilk aylarında teslim edileceği söylenebilir.Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*