İHALESİ BUGÜN! ŞEKERBANK’TAN 57 İLDE SATILIK 372 GAYRİMENKUL!
Şekerbank T.A.Ş., 57 ilde bulunan ihtiyaç fazlası 372 gayrimenkulü açık artırma usulü ile satışa çıkarıyor.

Satışa çıkan gayrimenkullerin ihalesi bugün saat 14:00’te gerçekleşecek!

Şekerbank, 57 ilde bulunan 372 gayrimenkulü satışa çıkardı. Bugün saat 14:00’te gerçekleşecek olan ihalede, yeni girişlerle ihracat fazlası konut, iş yeri ve arsalardan oluşan toplam 372 gayrimenkul yer alıyor.

Satışa çıkarılan gayrimenkullerin fiyatları 100 bin TL’ye kadar olanlar için 1.000 TL, 100 bin 1 TL ile 500 bin TL arasında olanlar için 5 bin TL, 500 bin 1 TL ile 1 milyon TL arası olanlar için 10 bin TL, 1 milyon 1 TL’den üstü için 50 bin TL, nakit teminat yatırılacak.

İşte o iller!

İhale edilecek gayrimenkullerin yer aldığı iller; Adıyaman , Artvin, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, Kars, Niğde, Osmaniye, Şanlıurfa, Tokat, Antalya, Afyonkarahisar, Denizli, Erzincan , Eskişehir, Isparta, Kahramanmaraş, Konya, Ordu, Trabzon, Uşak, Van, Zonguldak, Yozgat, Mersin, Ankara, Rize, Burdur, Batman, Bilecik, Sivas, Mardin, Sakarya, Kocaeli, Kırıkkale, Nevşehir, İstanbul, İzmir, Edirne, Aydın, Bitlis, Çorum, Düzce, Samsun, Bolu, Kilis, Iğdır ,Kastamonu, Erzurum, Amasya, Bartın, Kayseri, Kütahya, Siirt, Karabük, Gümüşhane, Aksaray.

Açık artırma ile satılacak olan gayrimenkullerin ihalesi İstanbul Yenibosna’daki Eskidji’de yapılacak. İhale www.eskidji.com internet sitesinden de naklen yayınlanacak.