BAHÇEKENT EMLAK KONUTLARI’NDAN 177 BİN TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA DAİRE SAHİBİ OLMA İMKANI!
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın elinde bulunan Hoşdere Bahçekent Emlak Konutları’nda bulunan 504 daire Turyap aracılığı ile açık artırma yöntemiyle satılıyor. Konutların fiyatları 177 bin TL’den başlıyor.

BAHÇEKENT EMLAK KONUTLARI’NIN ÖZELLİKLERİ NELER?

Toplam inşaat alanı 308.809.00 m² olan Hoşdere Bahçekent Emlak Konutlarında 1506 konut, 282 ticari ünite, 1 adet ilköğretim okulu, 1 adet kreş ve 1 adet cami bulunuyor. Açık artırma ile satılacak 504 konutun 4’ü 1+1, 186’sı 2+1, 252’si 3+1 ve 62’si 4+1 daireden oluşuyor. Site içerisinde otopark, güvenlik, oyun alanı, süs havuzu, kameriye gibi imkanlar bulunuyor.

AÇIK ARTIRMAYA NASIL KATILABİLİRSİNİZ?

177 Bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkan gayrimenkullerin açık artırmasına katılmak için 5 Bin TL’den başlayan fiyatlarla teminat vermek gerekiyor. Teminat bedelinin yatırılmasının ardından daire için teklif verilebiliyor. Dairenin kazanılmaması durumunda teminat geri alınıyor. kazanılması durumunda ise bir ay sonra daire bedelinin yüzde 25’i bankaya yatırılıyor. Dairenin kalan bedeli de üç ay içinde banka kredisi kullanarak yapılabiliyor.

BAHÇEKENT EMLAK KONUTLARI NEREDE?

TEM Otoyolu’na cepheli, Kuzey Marmara Otoyolu’na 19 km, TÜYAP fuar alanına 8 km, yapımı süren 3. Havalimanına 25 km mesafede yer alıyor. Taşınmazların yakınında Isı Sanayi Sitesi, Küçükçekçekmece ve Büyükçekmece Göleri, Atatürk Olimpiyat Stadyumu ve Fatih Üniversitesi Yerleşkesi bulunuyor.