EVDENHABERLER KÖPRÜLER, KARAYOLLARI VE TÜNELLER FUARINDA!

2. Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı, Ankara Congresium’da gerçekleştiriliyor. Karayolu ulaşım sektörünün paydaşlarını bir araya getiren fuar cuma günü sona eriyor. Evdenhaberler.com da İKM Prodüksiyon markası altında fuarda yerini aldı.

160 firma stand kurdu

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı himayelerinde gerçekleşecek olan fuara bu yıl 160 firma katılıyor. İlki 2016’da düzenlenen fuarın bu sene de Mega Projelere imza atan sektör kahramanlarını kamuoyu ile buluşturması bekleniyor. Fuar, toplam 161 milyar dolarlık hacme sahip olan karayolu ulaştırma sektörüne hizmet eden ulusal ve uluslararası, proje, müşavir ve müteahhit firmaları ile üreticileri, imalatçıları ve tedarikçileri ağırlıyor.

IKM Prodüksiyon inşaat time lapse hizmetlerini tanıtıyor

Fuarda K15 sandında yer alan ve Evdenhaberler.com ile Timelapse Türkiye’nin sahibi olan İKM Prodüskiyon, karayolu, köprü ve tünel yapımında time lapse kullanma tekniklerini anlatıyor. İKM prodüksiyon renkli standı ve hazırladığı reklamlarla fuarda en fazla ilgi gören firmalardan biri oldu. Özellikle time lapse konusunda bilgi sahibi olmayan çok sayıda firma time lapse tekniklerini öğrendi.