Zeljko Obradovic’ten Ağır Sözler!
Zeljko Obradovic'ten

Zeljko Obradovic’ten Ağır Sözler! Fenerbahçe Beko‘nun başantrenörü Zeljko Obradovic takımının THY Avrupa Ligi’nin 8. maçında CSKA Moskova’ya 88-70 mağlup olmasıyla beraber molada söylediği sözler ile maça damga vurdu. Zeljko Obradovic molada oyuncularına küfürlü ifadeler kullandı!

Zeljko Obradovic’ten Ağır Sözler, Molada Cıldırdı!

Zeljko Obradovic molada adeta cıldırdı. Takımının disiplinsiz hareketleri karşısında cılgına dönen Zeljko Obradovic. Şu ifadeleri kullandı: “You are all fool guys. F*ck you all. F*ck you Gigi Datome, okey, shame on you.”

Özellikle Gigi Datome ve Melih Mahmutoğlu’na ciddi tepki gösteren Obradovic hırsına yenik düştü.

Zeljko Obradovic Basın açıklamasında da Ağır Konuştu

Bir tane daha çok kötü oynadığımız bir maç. EuroLeague maçları bizlere ekstra motivasyon veren maçlar olmalı. Özellikle de iki kere evde oynadıktan sonra taraftarlarımızın desteği, coşkusu, sevgisi ve idman ziyaretine gelen taraftarlarımızın bizlere olan güvenlerini gösterdikten sonra.

Bugün sergilediğimiz tabloda da kesinlikle son iki maçta bize verdikleri mesajı ve idmana geldiklerinde iletmek istediklerini anlamadığımız kesin. Bugün sergilediğimiz tablo için onlardan çok özür diliyorum.

Korkuyorum ki bu tabloyu değiştirmek çok kolay olmayacak. Bunu hep konuşuyoruz ama bu yeterli değil sanırım. Son çeyrekte sadece iki faul yaptık takım olarak ve onların nasıl skor ürettiğini izlemekten başka söyleyebileceği bir şey yok. Bu, çok şeyi anlatıyor. Bazı oyuncularımız nedense oynamaya ilgi duymuyor, onları uyandırmak zor olacak”
Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir Yorum Yazın