TÜRK İŞADAMI KARISINA AYLIĞI 250 BİN EURO’YA MALİKANE KİRALADI
Londra’da yaşayan Türk finansçı Cem Habib, eşi Caroline Stanbury’ye aylığı 250 bin Euro’ya malikane kiraladı.

4 yatak odalı eve 1 ay için 250 bin euro

Aron Habib’in oğlu, Üzeyir Garih’in de torunu olan ve hayatını İngiltere’de sürdüren finansçı Cem Habib, İngiliz TV yıldızı eşi Caroline Stanbury için kesenin ağzını bir kez daha açtı. Habib, İbiza’da ‘Villa Sofia’ isimli malikaneyi 1 aylığına 250 bin euro’ya kiraladı.

Muhteşem bir terasa sahip evin 4 yatak odası 5 banyosu bulunuyor. İbiza’ya hakim bir tepede konumlanan ev son derece lüks bir şekilde dizayn edilmiş.

Malikanede her odanın kendi özel terası bulunuyor. Duvar yerine daha çok camın kullanıldığı ferah evin havuzu gece için aydınlatılmış.

İşte aylığı 250 bin euro olan İbiza’daki o ev

Eşine Dubai’den 30 milyon dolarlık villa almıştı

Cem Habib, daha önce Victoria ve David Beckham’ın da villasının bulunduğu Dubai’deki Palmiye Adası’ndaki ev için 30 milyon lira ücret ödemişti. Cem Habib’in bu jesti İngiliz basınında da geniş yer bulmuştu.

Türk finansçının eşi en çok para harcayanlar listesinde

Caroline Stanbury de dünyanın en çok alışverişe para harcayan ilk 500 kadını arasında. Bu durumdan hiç rahatsız olmayan Cem Habib konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada “13 yılı aşkın bir süredir evliyiz. Caroline hayatıma girdikten sonra çok daha mutlu biri oldum. Bu da iş hayatıma yansıdı” diye konuşmuştu.

İngiliz medyası, eşine olan tutkusunu sık sık haber yaptığı Cem Habib için, “Çılgın romantik’ ifadesini kullandı.

Caroline Stanbury’nin ismi, Cem Habib’le evlenmeden önce, İngiltere Kraliçesi’nin ortanca oğlu Prens Andrew’la da anılmıştı. Stanbury, bir dönem Sylvester Stallone, Manchester United’ın ünlü futbolcusu Ryan Giggs gibi ünlü isimlerle de gözükmüştü. Cem Habib-Caroline Stanbury çiftinin Aron, Zac ve Yasmine isimli 3 çocukları bulunuyor.