Trafik canavarı, ruhsal hastalığı var diye serbest kalabilir!
Mustafa Urcan, üçü bu sene içerisinde olmak üzere 2014 yılından beri tam 15 kazaya karışmış. Bu trafik canavarı, 2 Kasım günü sebep olduğu kazada ise Devrim Yılmaz ve eşi Seda Suat Yılmaz’ın ölümüne neden olmuş. Acılı ailenin duyduğu iddialar ise hiç de iç açıcı değil.

15 kazasını da aynı araçla yapan Mustafa Urcan, davası görülünceye kadar 3 ay boyunca cezaevine yerleştirilmiş. Mahkemenin alacağı karar bekleniyor. Kaza sırasında 296 promil alkollü olduğu tespit edildiği ve öncesinde pek çok kazaya karıştığı için Urcan’ın ceza almadan serbest bırakılması çok olağan gözükmüyor.

Trafik Canavarı

Ancak ailenin duyduğu iddialar farklı yönde. Urcan’ın bir ruhsal hastalığı olduğu bu sebeple bu işten bir ihtimal aklanabileceği iddiaları yapılmış. Bunu duyan aile ise bu işin üstüne gitmeye karar vermiş.

Adli tıbbın kayıtlarına göre çift, arkadan çarpma sırasında hayatlarını kaybetmiş. Taraflar bu kaydın doğru olmadığını, çiftin dorsenin altında kalınca hayatlarını kaybettiklerini iddia ediyorlar. Adli tıbbın olayı yumuşatmaya çalıştığından endişeliler.

Bu trafik canavarı adamın serbest bırakılıp bırakılmayacağını yapılacak mahkemeden sonra göreceğiz.
Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir Yorum Yazın