TOKİ Tunceli Merkez’de 206 konut inşa edecek!
TOKİ Tunceli Merkez İlçesi, Aktuluk Mahallesinde 206 konut inşa edecek. Ayrıca 1  Ticaret Merkezi  ve bir de caminin yapılacağı projenin ihalesi 13 Kasımda yapılacak.

Tunceli Merkez ihalesi 13 Kasım’da yapılacak

TOKİ Tunceli merkezde 206 konut ihalesi 13 Kasım saat 14:00’da İstanbul Küçükçekmece’deki, Toki İstanbul Hizmet Binasında yapılacak.

TOKİ Tunceli Merkez konutlarına başvurular ne zaman başlayacak?

TOKİ gerçekleştirdiği ihaleleri genellikle 2 hafta içerisinde sonuçlandırıyor. Ardından 10 gün içinde ihaleyi kazanan firmaya arsa teslimi yapılıyor. Projede inşaatın başlamasından 2 ay sonra da proje satışa çıkıyor. Bu durumda TOKİ Tunceli Merkez konutlarına başvuruların 2018 yılı Mart ayı içinde başlayacağı tahmin ediliyor.

Kesin başvuru tarihleri açıklandığında, evdenhaberler.com okuyucularına gerekli bilgileri ayrıca aktaracak..

TOKİ Tunceli Merkez konutları daire fiyatları ne kadar olacak?

TOKİ, ürettiği sosyal konutları maliyetine satıyor. Bu yüzden dairelerin fiyatlarının belli olabilmesi için ihale sonucunun netleşmesi gerekiyor. TOKİ’nin daire fiyatlarını belirlemesinde arsa fiyatları da önemli rol oynuyor. Kesin fiyatların ortaya çıkması için dairelerin TOKİ’ye maliyetinin netleşmesi gerekiyor. Dairelerin kesin fiyatları açıklandığında www.evdenhaberler.com olarak bunu ilk duyuran sayfa olacağız.
Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir Yorum Yazın