Toki Denizli Merkezefendi Kayaköy 2. Bölge ‘de 1173 konut yapacak (2018)
Toki Denizli Merkezefendi Kayaköy 2. Bölge

Toki Denizli Merkezefendi Kayaköy 2. Bölge kapsamında yeni bir projeye başlıyor. Proje kapsamında 1173 adet konut inşa edilecek.

İhale 5 Mart 2018’de

Toki tarafından Denizli’nin Merkezefendi İlçesi Kayaköy mahallesi’nde inşa edilecek 1173 adet konutun ihalesi 5 Mart 2018’de saat: 14:00’da Toki İstanbul Hizmet Binası’nda yapılacak.

İhale kapsamında 1173 konutun yanı sıra 50 adet dükkan, 3 adet cami ve bir de okul yapılacak.

Toki Denizli Merkezefendi Kayaköy 2. Bölge

Toki Denizli Merkezefendi Kayaköy 2. Bölge başvuruları ne zaman başlayacak?

Toki gerçekleştirdiği ihaleleri genellikle 2 hafta içerisinde sonuçlandırıyor. Ardından 10 gün içinde ihaleyi kazanan firmaya arsa teslimi yapılıyor. İnşaatın başlamasından 2 ay sonra da proje satışa çıkıyor. Bu durumda Toki Merkezefendi Kayaköy 2. Bölge konutlarına başvuruların 2018 yılı Mayıs-Haziran ayları içinde başlayacağı tahmin ediliyor.

Kesin başvuru tarihleri açıklandığında, evdenhaberler.com okuyucularına gerekli bilgileri ayrıca aktaracak..

Toki Denizli Merkezefendi Kayaköy 2. Bölge Evleri’nde daire fiyatları ne kadar olacak?

Toki, ürettiği sosyal konutları maliyetine satıyor. Toki’nin daire fiyatlarını belirlemesinde arsa fiyatları ve ihale rakamı önemli rol oynuyor. Kesin fiyatların ortaya çıkması için dairelerin Toki’ye maliyetinin netleşmesi gerekiyor. Dairelerin kesin fiyatları açıklandığında www.evdenhaberler.com olarak bunu ilk duyuran sayfa olacağız.

Ancak Toki’nin bölgede inşa ettiği 2+1 daireleri 80-110 bin, 3+1 daireleri ise 120-150 bin TL aralığında sattığını hatırlatalım. Toki Denizli Kayaköy 2. Bölge Konutları’nda da fiyatların bu rakamlara yakın olacağı ifade ediliyor.

Toki Kayaköy 2. Bölge Evleri ne zaman bitecek?

Toki ihale şartnamesinde, konutların yer tesliminden sonra 720 gün içerisinde teslim edilmesini öngörüyor. Bu durumda konutların 2020 yılı yaz aylarında teslim edileceği öngörülüyor.
4 Comments

Bir Yorum Yazın