Sur Yapı Antalya fiyat listesi!

Sur Yapı Antalya projesi, Antalya Kepez Santral’de inşa edilen bir kentsel dönüşüm projesi. Türkiye’nin en büyük dönüşüm projelerinden biri olan Sur Yapı Antalya projesinde ilk 1000 konut lansmana özel indirimli olarak 107 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarıldı. Sur Yapı Antalya fiyat listesi ve diğer detaylar haberimizde…

Belediye seçimlerinde oyunuzu kime vereceksiniz?

SONUÇLARI GÖSTER

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Sur Yapı Antalya Kepez Santral Kentsel Dönüşüm Projesi

Sur yapı Antalya projesi Sur Yapı tarafından Antalya Kepez Santral Bölgesinde inşa ediliyor.

Projede alıcılara 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri sunuluyor.

Dairelerin büyüklükleri ise 1+1 dairelerde 47 metrekareden, 2+1 dairelerde 78,5 metrekareden, 3+1 dairelerde 118,5 metrekareden ve 4+1 dairelerde 186,5 metrekareden başlıyor.

Sur Yapı Antalya fiyat listesi

Sur Yapı Antalya projesinde daire fiyatları;

1+1 dairelerde 107 bin TL’den,

2+1 dairelerde 199  bin TL’den

3+1 dairelerde 295 bin TL’den

4+1 dairelerde ise 460 bin TL’den başlıyor.

Sur Yapı Antalya ödeme planı

Sur Yapı Antalya projesinde peşin ödemelere yüzde 10 indirim uygulanıyor.

Sur Yapı ayrıca alıcılara iki farklı ödeme imkanı sunuyor. İlk ödeme planına göre yüzde 20 peşin alınıyor ve geri kalan yüzde 80’lik kısım banka kredisiyle ödeniyor. Bu ödeme imkanı kapsamında yüzde 5 iskonto uygulanıyor.

İkinci seçenekte ise yüzde 35 peşin alınıyor, Eylül 2018 de yüzde 10 ara ödeme alınıyor, kalan kısmı ise vade farksız 36 eşit taksitte ödeniyor.

Sur Yapı Antalya nerede?

Sur Yapı Antalya projesi, Antalya’nın kepez ilçesi Kepez-Santral Mahalleleri’nde inşa edilecek. Proje dev bir şehir parkını da içinde barındıracak.

Sur Yapı Antalya teslim tarihi

Projede daire teslimlerinin 2019 yılında yapılması planlanıyor.

Projenin sosyal donatıları neler?

Sur Yapı Antalya bir kentsel dönüşüm projesi. Proje kapsamında dönüşüm alanına konutların yanı sıra Antalya’nın en büyük şehir parkı da kurulacak. 157 bin metrekarelik parkın içerisinde yeşil alanlar, göletler, sera alanları, çocuk oyun alanları, aktivite alanları, dinlenme alanları, gezi ve koşu parkurları bulunacak. Ayrıca dev şehir parkının içerisinde piknik alanı, müze, sera alanı, semt pazarı, pergola altı dinlenme alanları, iskele alanları, etkinlik çadırı, göletler, yeşil alanlar, süs havuzları, geniş meydanlar, amfi alanları, köy meydanı, gölet kafeleri ve çim sahaları yer alacak.

Sur Yapı Antalya iletişim

http://antalya.suryapi.com.tr2 Comments

  1. Suryapı güvenilmez bir firma. Bankacıdan daha çok yalan konuşuyorlar. Bir projenin teslim tarihi 3-4 sefer değişirmi. Satış yaparken o olacak bu olacak diye abarta abarta anlattıklarının zamanla kıvırmalarla değiştiğini görmeniz, “napalım böyle oldu” diye dalga geçer gibi cevaplar duymanız çok mümkün. Sözleşmelerine dikkat edin size hiçbir hak vermiyor, tamamen kendi çkarlarını gözeten bir sözleşme. Size evi teslim etmez, tazminatta ödemez, sizde hiçbirşey yapamazsınız. İnanmayan kendisine sunulan sözleşmeyi bir avukata götürsün, fikir alsın. Yalancılar, yalan söylüyorlar, inanmayın güvenmeyin

  2. iyi günler ben projelerinizi takip ediyorum fakat kafama takılan bazı sorular var. 2+1 daire ne zaman biteçek o/O 20 si peşin daha sorasi ne zaman ödeneçek, istediğim daireyi seçme öezeliği varmı beni bilgilendirir seniz çok memmun olurum cep = 0505 934 3778 iyi günler

Bir yorum yazın


*