Sibel Can’ın oğlu Engincan hakkında komşuları şikayetçi oldu
Sibel Can’ın oğlu Engincan Ural’a yeni taşındığı evindeki komşulardan şikayet geldi. Annesi Sibel Can tarafından 1 milyon dolara aldığı eve yerleşen Engincan Ural’ın fazla gürültü yaptığı söylendi.

Tarihi Doğan Apartmanı’ndaki dairesinde sık sık arkadaşlarını ağırlayan Engincan, gürültü engeline takıldı. Yüksek sesin yasak olduğu apartmanın yönetimi anne Sibel Can’ı arayarak uyarıda bulundu.Sibel Can 1 yıl önce tarihi Doğan Apartmanı’ndan aldığı bu evi oğlu Engincan Ural’a mezuniyet hediyesi olarak vermişti.

Bir çok ünlü komşusu var

Daireyi baştan aşağıya yenileterek satmayı planlayan genç delikanlı, bu kararından vazgeçti. Daireye yaklaşık 300 bin TL’lik masraf yaptığı ortaya çıkan Engincan, bir süre önce evine yerleşmişti. Tarkan, Okan Bayülgen, Şener Şen ve Derin Mermerci gibi birçok ünlünün evinin bulunduğu Doğan Apartmanı’nda tek başına yaşamaya başlayan genç delikanlıya tarihi apartmanın yönetimi tarafından bazı uyarılar yapıldı.

Yasak listesi belli oldu

Herkesin ev sahibi olamadığı apartmanda daha çok ailelerin oturması nedeniyle Engincan’ın gece yarısından sonra yüksek sesle müzik dinlemesi, hayvan beslemesi, eve sürekli farklı misafirler getirmesi başlıca yasaklardan gelen bazı yasaklardan.

 
Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir Yorum Yazın