Şahan Gökbakar Fransa’dan yazlık aldı
İstanbul’da iki lüks villası bulunan Şahan Gökbakar gayrimenkul yatırımlarına yurt dışında devam ediyor. Ünlü komedyen dünyaca ünlü isimlerin tatil beldesi olan Güney Fransa’daki Juan-les-Pins’ten yazlık aldı. Nice ve Cannes ortasında bulunan Juan-les-Pins, 1900’lü yılların başından beri Picasso, Jules Verne, Coco Chanel, Charlie Chaplin, Kennedy Ailesi gibi isimlere şimdi de dünya sosyetesine ev sahipliği yapan tatil bölgeleri arasında yer alıyor. Şehirde mütevazı evlerin fiyatları 500 bin Euro’dan başlıyor.

Şahan Gökbakar Fransa'dan yazlık aldı

4 milyon dolarlık villasını eşine hediye etmişti

Şahan Gökbakar, yaklaşık 3 yıl önce 4 milyon dolara satışa çıkardığı Rumelihisarı’ndaki villasını satmaktan vazgeçmişti. Gökbakar, villayı eşinin üzerine yapmıştı.

7500 dolar kira getirisi var

Evlenince Beykoz Çubuklu Vadi sitesinde bir villaya taşınan başarılı komedyen, bekarken oturduğu villasını da 4 milyon dolara satışa çıkarmıştı. Gökbakar’ın o dönem maddi sıkıntılar yaşadığı bu nedenle Rumelihisarı’ndaki villayı satmak istediği söylenmişti. Şahan Gökbakar 2 yıldır satılmayan villayı iki çocuğunun annesi eşi Selin Gökbakar’ın üstüne yaptı. Villanın kira getirisinin aylık 7500-10000 dolar arasında olduğu tahmin ediliyor.

Oturduğu villayı da 3 milyon dolara almıştı

Komedyen Şahan Gökbakar, Selin Gökbakar ile evlendikten sonra halen oturduğu Beykoz Çubuklu’daki Çubuklu Vadi sitesine taşınmıştı. Gökbakar bu villaya da 3 milyon dolar ödemişti. Aynı sitede Fenerbahçeli Emre Belözoğlu, Mustafa Sandal, Ralf Tezman ve işadamı Murat Tarman gibi isimlere komşu durumda.
Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*