Rihanna, New York’taki evini 17 milyon dolara satışa çıkardı
Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna, dört yıl ikamet ettiği New York’taki süper lüks dairesini 16.9 milyon dolar (yaklaşık 97 milyon TL) karşılığında satışa sundu.

Yaptığı her şarkıyla, oynadığı her kliple, bulunduğu her ortamla dünya gündeminin başını çeken bir isim Rihanna. Yazdan bu yana da aldığı kilolarla sürekli göz önünde olan Rihanna şimdi de sahip olduğu gayrimenkulleri satışa çıkarmaya başladı.

Rihanna New York’ta bulunan evini 16.9 milyon dolara satışa çıkardı. Bu yaklaşık olarak 97 milyon TL’ye denk geliyor.

Daha önce de Los Angeles’taki evini satıp, yerine yeni milyon dolarlık bir malikane satın alan şarkıcı şimdi de New York’taki evini satışa çıkardı. Rihanna, 2013 yılında Los Angeles’tan Manhattan’a taşındığından bu yana Fransız fotoğrafçı Antonie Verglas’ın süper lüks evinde oturuyordu.

Aylık kirası 190 bin TL

29 yaşındaki şarkıcının New York’ta bulunan dairesinin banyosundan bakıldığında Empire State manzarası görünüyor. Asansör kapısı ise L şeklinde bir kata açılıyor.

Bu katta ise oturma odası, yemek odası ve eğlence alanı hepsi bir arada. Daha alt katlarda da iki tane daha yatak odası, misafirlerin veya çalışanların kalacağı bir oda bulunuyor.

Süper lüks evin kirası ise yıllar içerisinde artarak bugün 50 bin dolara (Yaklaşık 280 bin TL) kadar ulaştı.
Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir Yorum Yazın