Prens Harry’nin kiraladığı milyon dolarlık villa
Prens Harry'nin kiraladığı milyon dolarlık villa 13 evdenhaberler

Medyanın büyük ilgi odağı olan İngiliz kraliyet ailesinin son evlenen çifti Prens Harry ve eşi Meghan Markle, her şeyleriyle olduğu gibi gayrimenkul tercihleriyle de konuşuluyorlar. Son olarak Sidney’in en pahalı mahallelerinden biri olan Point Piper’dan villa kiraladılar. Villanın fiyatı ise az buz bir miktar değil. Tamı tamına 41 milyon dolar değerinde. Çift, unvanlarına yakışır ihtişamda olan bu villayı, Avustralya ziyaretlerinde sıklıkla kullanacak gibi görünüyor. Asil çiftin kiraladığı milyon dolarlık villa tüm ayrıntılarıyla haberimizde.

Sidney Limanı Köprüsü’nü gören büyüleyici manzara

milyon dolarlık villa

Villa, Sidney Limanı Köprüsünü görecek şekilde inşa edilmiş. Konum olarak şehir merkezine yakın olan villa, gündüzleri ayrı geceleri ayrı güzellikte görünüme tanıklık ediyor. Bu villada her mevsim için benzersiz manzaralar yakalanabilir.

Sade ama işlevsel

Prens Harry'nin kiraladığı milyon dolarlık villa

İki katlı olan milyon dolarlık villa klasik bir görüntü sergilemesine rağmen aslında tarihi bir yapı değil. Daha çok modern tarzda olan ev tüm teknolojik imkanlarla donatılmış gibi görünüyor. İlk dikkat çeken ayrıntılar arasında manzaralı havuz geliyor. Sidney şehrine karşı yüzmek kraliyet ailesine yakışır bir dinlenme olsa gerek. Ayrıca geniş park alanı, büyük avlular ve teraslar, gösterişten uzak dizayn edilen bahçe de diğer göze çarpan ayrıntılar.

Birbirine zıt iç ve dış dekorasyonPrens Harry'nin kiraladığı milyon dolarlık villa

Evin dışında kum rengi tonları hakimiyette. Roma esintilerinin de hissedildiği ev, içeride yerini modern dokunuşlara bırakıyor. Villanın zemininde duvar kaplamlarında ve aksesuarlarda modern tonlar ve formlar dikkat çekerken duvardan duvara asılan kürk halılar ve zıt renklerde ki mermerlerle iç dekorasyonda denge sağlanmış. Klasik mobilya, ağır avize yada abartılı mobilyaların az olduğu villa, alışık olduğumuz kraliyet ailesi konutunun biraz dışında. Ailenin geleneklere bağlı tarzı göz önünde bulundurduğunda bu villa oldukça modern. Evin içi, dışına göre daha minimal bir havada. Bunun için de zıtların uyumu desek yanlış olmaz.

Evin en keyifli odalarından biri de şehir manzarasını kesintisiz gören teraslı yatak odası. Kullanılan eşyalar genellikle siyah, gri ve beyaz tonlarında. Renkler arası uyumlu geçişlerle eşyalarda bir bütünlük yakalanmış. Bu uyuma hareketlilik katan mor sofralar veya turkuaz oturma alanlarına rastlamak mümkün. Evin en keyifli odalarından biri de şehir manzarasını kesintisiz gören teraslı yatak odası. Evde gelenekçi ve yenilikçi yaklaşımlar oldukça seçkin bir çizgide harmanlanmış.

İşte 41 milyon dolarlık villa

Kübra Baloğlu / Evden Haberler
Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir Yorum Yazın