Pamela Anderson’ın en az kendi kadar güzel evi!
Tüm dünyada güzelliğiyle ses getiren güzel oyuncu ve model Pamela Anderson’ın evi de kendisi gibi görenlere tekrar baktıracak cinsten güzel. İşte güzel starın evi!

Satmaya karar verdi ama kıyamadı

Görenleri hayallere sürükleyen ev, Pamela Anderson tarafından 2008 yılında alındı. Evi 1,8 milyon dolar karşılığında alarak yeniden tasarlayan güzel oyuncu, yaptığı değişiklerle adeta evi yeni baştan yarattı. Öyle ki bu değişiklikler sonucunda evin piyasa değeri 7 milyonu aşıyor. Anderson; evini 2013’te 7,8 milyon dolardan satmaya girişse de daha sonra vazgeçti.

Pamela’nın yatağında uyumanın aylık bedeli 50 bin dolar!

Pamela Anderson eliyle dizayn edilen evde ilk bakışta modern ve romantik detaylar dikkat çekiyor. İki ayrı binadan oluşan evin ilk binasında; açık mutfak, cam avizeler, yemek ve oturma odasındaki parke döşemeler göz dolduruyor. Ayrıca pembe-yeşil koltuklar ortama enerji verirken yıpranmış ahşap masa ise romantik ve ruhani bir hava katıyor. Gümüş eşyalarla süslenen bembeyaz döşenmiş mutfak ve beyaz kanepeli piyano alanı ise romantik ortamı ikiye katlıyor. Ana banyoda bulunan devasal giyinme dolabı ve sauna, görenleri hayran bırakıyor. Toplamda üç yatak odası, üç banyosu olan ve en ince ayrıntısına düşünülerek dekore edilen iki binalı evi; güzel aktris aylık 50.000 dolara kiralıyor. Her ne kadar fiyat, ilk duyulduğu an kalp çarpıntısına sebep olsa da, evin özellikleri ve tasarımı da ayrı bir kalp çarpıntısı yaratıyor..

Evdeki eşyaların birbirleriyle sağladıkları uyum, kombin ve dekorasyon detayları; evin değerine değer katıyor.  Oyunculukta yeteneğini tüm dünyaya kanıtlamış olan Anderson’ın dekorasyon yeteneği de sınıfı birincilikle geçiyor.

Pamela eli değmiş gibi!

Tüm yaşamını içinde geçirmeyi isteyeceğiniz ev, iki ayrı binadan oluşuyor. İki bina birbirinden, güzel bir bahçe ve açık yüzme havuzuyla ayrılıyor. İkinci binada iki ayrı banyo ve yatak odası bulunuyor. Hiçbir lüksten kaçınmadan tasarlanan bina iki kattan oluşuyor. Şık binanın ikinci katı havuzu ve bahçeyi görüyor. Açık yüzme havuzunun yer aldığı bahçede ise çiçekler, ahşap döşeme, şezlong ve şemsiyeler bulunuyor.

Tatili ve doğa kaçamağını evden uzaklaşmadan yapmak istemeyenler için ünlü oyuncunun evi ideal tercih oluyor. Evdeki dokunuşlara bakıldığında, Pamela Anderson eli değdiği adeta belli oluyor.
Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir Yorum Yazın