Mutfak dekorasyon trendleri 2019
Mutfak dekorasyon trendleri 2019

Mutfak dekorasyonunda bu yıl, tek tip güzellik ve dekorasyon anlayışı yerine bireysel zevkleri ön planda tutan özgün mutfaklar ön planda.  Klasik renk ve dokular artık yavaş yavaş yerini çarpıcı renklere bırakmış durumda. Beton ve farklı metal kullanımı mutfaklarda ilgiyi üzerine topluyor. Mutfak dekorasyon trendleri 2019 yılı için bilmeniz gerekn herşeyi haberimizde derledik.

mutfak dekorasyon trendleri 2019

Eşsiz bir lavobo ile özgün mutfaklarmutfak dekorasyon trendleri 2019 2 evdenhaberler

Lavobolarınızı kendi zevkinize göre bakırdan metale birçok seçenekle eşsiz hale getirebilirsiniz. Lavobo için önce fikirlere göz atın ve sizi en çok mutlu edecek olanı seçin.

Egzotik mutfaklarmutfak dekorasyon fikirleri 3 evdenhaberler

İspanyol ya da Fas esintilerini mutfağınıza taşıyabilir ve daha otantik bir hava katarak mutfağınızı sıradışı hale getirebilirsiniz.

Özgün ve özgür mutfaklarmutfak dekorasyon trendleri 5 evdenhaberler

2019 yılı mutfak trendlerinde parlak beyazların yanına geçmişte çok kullanılmayan mavi, sarı ve pembenin pastel ve yumuşak tonları artık moda. Koyu veya açık farketmeden hangi maviyi seçiyorsanız şanslısınız. Çünkü bebe mavisinden koyu laciverte kadar olan tüm tonlar mutfaklarda bu sene yer alabiliyor.

Açık rafların gücü

mutfak dekorasyon trendleri 6 evdenhaberler

Mutfaklarda çoğunlukla araç gereçleri kapalı dolaplarda saklarız. Ancak mutfak eşyalarınızı dekoratif obje olarak kullanabilirsiniz. Açık raf sistemleri ile hem mutfakta işleriniz kolaylaşırken hem de rengârenk tabaklar, farklı form ve renklerdeki bardaklar, bakır tencere ve tavalarla mutfak dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Ayrıca yeşil bitkiler kullanarakta organik bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Kübra Baloğlu / Evden Haberler

 

Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir Yorum Yazın