Mustafa Sandal ve Zeynep Bastık’ın yaptığı “mod” adlı şarkı yayında!
Mustafa Sandal, cover ve düetleriyle adından sıkça söz ettiren Zeynep Bastık ile yaptığı “mod” adlı şarkı yayında. Düet dijital platformlar üzerinden dinleyicileriyle buluştu.

Sözü ve müziği Mustafa Sandal‘a olan şarkının, aranjesinde Erhan Bayrak, yönetmen koltuğunda ise Tolga Akiş bulunuyor. Sandal’ın yaptığı “mod” adlı şarkı, Türk pop müziğinin son dönemlerinde en çok dinlenen ismi Zeynep Bastık ile birlikte yorumladı. Mustafa Sandal, “Her şey yalan, şarkı gerçek, önemli olan hikayeye gerçek şarkılar bırakmak, klibimiz çok samimi, çok yakın, şarkıyı karşı tarafa net geçiren anlamlı bir klip oldu” dedi.

Mustafa Sandal ve Zeynep Bastık'ın yaptığı mod adlı şarkı yayında

You Tube’da trend videolar arasında bulunan şarkının görüntülenme sayısı ise her geçen gün artıyor. Big gün içinde şarkının görüntülenme sayısı neredeyse 500 bin. Aynı zamanda “mod” adlı şarkı Zeynep Bastık’ın Twitter’da da trendler arasına girmesine sebep oldu.

Mod adlı şarkı sözleriyle dinleyiclerin favorisi oldu. İşte o sözler

Bi kere kırıldım
Bi daha kurulmam
Bozulup söküldüm
İçime içime
Neler yaşattın
Canımı yaktı çok
Yinede üzülme
Olurda derdime düşersen
Dönemedim diye merak edersen
Suçlayıp kendini avutma
Başa dönüp kendimi savunmam
Bi kere bu moda girdinmi
Çıkamıyosun bi tanem
Burda fazla durdunmu
Utanıyosun aşktan
Bi kere bu moda girdinmi
Çıkamıyosun bi tanem
Burda fazla kaldınmı
Çekiniyosun aşktan

Zeynep Bastık kimdir?

Zeynep Bastık kimdir?

Zeynep Bastık,8 Temmuz 1991 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Sanatçı bir aileden gelmesi nedeniyle hayatı müzikle içe içe geçti.

İlköğretim ve liseyi İzmir’de okudu. Küçük yaşlarda başladığı dansı ise 2008 yılında “Anadolu Ateşi” ile profesyonelleştirdi. Müziğe, dansa ve aynı zamanda tiyatroya da ilgi duyan Zeynep Bastık, özel bir tiyatroda oyunculuk dersleri aldı. Kariyerine oyunculukla başladı.

Müzik hayatına ise Murat Dalkılıç’ın vokalistliğini yaparak başlayan Bastık, televizyonda da ilk olarak Dalkılıç’ın “Bir Güzellik Yap” albümündeki “Lüzumsuz Savaş” düeti ile görüldü. Dalkılıç’ın vokalistliğine üç sene devam eden Bastık, 2014 yılında ilk single’ı olan “Fırça”yı müzikseverlerle buluşturdu. Daha sonra vokalistliği bırakarak solo kariyerine yöneldi. Adı Mutluluk ve Sil Baştan dizilerinde rol aldı. Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde Rüya karakterine hayat verdi, bu dizi ardından Yasak Elma’nın kadrosunda kısa süreli yer aldı.

Ev konserleri ile sevilen parçaların coverlerını seslendiren Zeynep Bastık Ezhel’in “Felaket” isimli şarkısına yaptığı cover ile internette en çok dinlenen isimler arasında yer aldı. Türkiye’nin gündemine oturan Emine Bulut olayına da sessiz kalmayan Zeynep Bastık, Çeşme Amfi Tiyatro’daki konserinin tüm gelirini Emine Bulut’un kızının eğitimi ve psikolojik desteği için bağışlayacağını söyledi. Bastık, bu paylaşımıyla takipçilerinden takdir topladı.
Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir Yorum Yazın