MURAT DALKILIÇ VE MERVE BOLUĞUR 1 MİLYON DOLARA YAZLIK ALDI
Murat Dalkılıç ve eşi Merve Boluğur Bodrum’a yerleşmeye karar verdi. Çift bu amaçla Bodrum’dan 1 milyon dolara yazlık aldı.

Dalkılıç Bodrum’da plaj açacak

Magazin dünyasının sıklıkla takip ettiği ünlü isimler sahnelerden ve setlerden kazandıkları paraları yatırıma dönüştürüyor. Bu ünlü isimlere ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç ve eşi oyuncu Merve Boluğur’da eklendi. Ünlü şarkıcı Berksan, pop müziğinin kraliçesi Hande Yener ve Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği, ‘O Ses Türkiye’ yarışmasının jüri üyelerinden olan Hadise’den sonra Murat Dalkılıç’la eşi Merve Boluğur da Bodrum’da plaj açma kararı aldı. Yaklaşık olarak üç aydır üzerinde çalıştıkları plaj ve gece kulübü projesini tamamlayan Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur çifti, Bodrum’dan yaklaşık 1 milyon dolar değerinde ev de satın aldı. Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç çifit, yaz boyunca Bodrum’da hem çalışacak hem de tatil yapacak.

“Yazı Bodrum’da geçireceğim” demişti

Dalkılıç, daha önce verdiği bir röportajda yazı ailesiyle birlikte Bodrum’da geçireceğini, Bodrum’un yerel sanatçısı gibi çalışacağını söylemişti. Dalkılıç, söz konusu plajı bir arkadaşının açacağını ve sık sık orada sahneye çıkacağını da söylemişti.