MADONNA 11 YAŞINDAKİ OĞLUNA 22.5 MİLYON LİRAYA EV ALDI
Madonna 11 yaşındaki manevi çocuğu David Banda için Lizbon’da 5 milyon sterlin, yani yaklaşık 22,5 milyon liraya ev aldı.

Madonna’nın oğlu Portekiz’de futbol oynayacak

ABD’li şarkıcı Madonna, 2006 yılında Malavi’den evlat edindiği 11 yaşındaki oğlu David Banda için New York’tan 3 bin 300 kilometre uzağa taşınacak.

Oğlunun futbol yeteneğini geliştirmek için elinden geleni yapan Madonna, Lizbon’da yaklaşık 22,5 milyon lira değerinde bir ev satın aldı.

 

Geleceğin yıldızı olacak

Madonna’nın oğlu dünyaca ünlü çok sayıda starın yetiştiği Benfica’nın alt yapısına kabul edildi. Portekiz ekibinde futbol oynama şansı doğan David Banda için “çok hızlı” olduğu söyleniyor ve geleceğin yıldızı olacağı iddia ediliyor.

Madonna iyi bir anne olduğunu göstermek istiyor

Otoriteler Pop müziğin kraliçesi Madonna’nın 16 yaşındaki bir başka evlatlık çocuğun velayetini kaybetmek üzere olduğunu, bu nedenle böyle bir şey yaptığını söylüyor. Madonna’nın 16 yaşındaki üvey oğlu Rocco, geçtiğimiz aylarda sıkı diyet programı nedeniyle Madonna ile yaşamak istemediğini söylemiş ve New York’taki evi terk etmişti. Üvey babası Guy Ritchie ile yaşamaya başlayan Rocco’nun velayeti de mahkeme tarafından üvey babasına verilmişti.

Madonna erken yaşta annesini kaybetmişti

Madonna’nın annesinin adı da Madonna’ydı. anne Madonna 1963 yılında, kızı henüz beş yaşındayken meme kanserinden ölmüştü. Madonna bu nedenle sık sık annesine duyduğu özlem ve annelik konusunda paylaşımlarda bulunuyor. Ünlü pop star geçtiğimiz ay instagram sayfasından “Hayatımın en büyük başarısı anne olmaktır” demiş ve yaklaşık 10 milyon kişi bu paylaşımı beğenmişti.

Portekiz 500 bin euroluk yatırım yapana vatandaşlık veriyor

Madonna’nın yeni evlatlık edindiği ikizler dahil 6 çocuğu bulunuyor. 20 yaşındaki büyük kızı Lourdes’in, Portekiz’e geçmesi beklenmiyor. Ancak Madonna’nın 11 yaşındaki kızı Mercy James, David ve yeni kabul edilen ikizleriyle bu yaz Lizbon’a taşınması bekleniyor.

5,5 milyon dolarlık ev alan Süperstar, böylece Portekiz’in otomatik olarak ikamet izni verdiği “altın vize” uygulamasından da yararlanabilecek. Portekiz, Avrupa’daki en düşük vergilerin olduğu ülke olarak biliniyor. Pop müziğin kraliçesi Madonna’nın Portekiz vatandaşlığına geçmesi durumunda çok büyük bir vergi avantajına da sahip olacağı söyleniyor.