Kıvanç Tatlıtuğ Çengelköy’e taşınıyor
Başarılı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ Çenlgeköy’den ev aldı. Tatlıtuğ’un taşınacağı sitede “Aşkı Memnu” dizisinden rol arkadaşı olan Beren Saat de oturuyor.

Kıvanç Tatlıtuğ Başak Dizer nerede oturuyor

Tatlıtuğ çifti Bebek’ten taşınıyor

Tatlıtuğ çifti evlendiklerinden beri Bebek’te oturuyordu. Ancak hayranlarının site önünde bekleyip, birlikte fotoğraf çektirmek istemesinden bunalan Kıvanç Tatlıtuğ ile eşi Başak Dizer çifti evlerini taşımaya karar verdi.

Ünlü çift Çengelköy’den villa satın aldı.

Kıvanç Tatlıtuğ nerede oturuyor Çengelköy Sultan Makamı Sitesi evdenhaberler

Kıvanç Tatlıtuğ Çengelköy’deki villa için 7 milyon dolar mı ödedi?

Tatlıtuğ çiftinin villa aldığı Çengelköy Sultan Makamı sitesinde en ucuz daireler 2,5 milyon dolar fiyat etiketine sahip.

Villa fiyatları ise çok daha fazla.

Aynı siteye 2015’te taşınan Kenan Doğulu-Beren Saat çifti, 6 oda, 6 banyo, iki salon ve büyük bir bahçeden oluşan havuzlu villanın bir benzerine 7 milyon dolar ödemişti.

Yakışıklı oyuncunun villayı ne kadara alındığı ise bilinmiyor.

İkilinin yeni komşuları arasında Kenan Doğulu-Beren Saat çiftinin yanı sıra, Yılmaz Erdoğan ve Sadettin Saran da yer alıyor.

Kıvanç Tatlıtuğ nerede oturuyordu?

Uzun süredir ev arayışında olan Tatlıtuğ, evlendiğinden beri Demet Akbağ’ın Bebek’teki boğaz manzaralı evinde oturuyordu.

Kıvanç Tatlıtuğ’un, evin yıllık kirasını peşin ödediği haberleri basına yansımıştı.

Kira bedellerinin aylık 15 ila 30 bin TL arasında değiştiği muhitteki ev için Demek Akbağ’ın, Tatlıtuğ’a yıllık kira bedeli üzerinden indirim uyguladığı ve 100 bin TL’ye anlaştıkları söylenmişti.

Tatlıtuğ çiftinin daha önce oturduğu ev Ayşe Sultan Korusu içinde yer alan bir sitede bulunuyordu.
Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*