Kimse Bilmez dizisi nerede çekiliyor ?
Kimse Bilmez dizisi nerede çekiliyor ?

ATV’nin yeni dizisi Kimse Bilmez salı günleri ekranlara gelmeye başladı. Yapımcılığını Baba Yapım’ın üstlendiği ve başrollerinde Keremcem, Özgü Kaya ve Engin Hepileri’nin oynadığı dizi izleyicilerden tam not aldı. Peki Kimse Bilmez dizisi nerede çekiliyor ? Diziyle ilgili öğrenmek isteyeceğiniz her şey haberimizde.

Kimse Bilmez dizisi nerede çekiliyor ?

Kimse Bilmez dizisi senaryosu

ATV’nin başarılı dizisi Kimse Bilmez’in senaryosunu senarist Hasan Burak Kayacı yazıyor. Hasan Burak Kayacı daha önce Huzur Sokağı, Kertenkele ve Bahtiyar Ölmez gibi yapımlarda görev almıştı. Kayacı’ya Kemal Çelik ve Ahmet Özdemir eşlik ediyor.

Dizinin senaryosuna gelince.

Dizinin başrol oyuncusu Ali ailesini küçük yaşta kaybetmiş biri. Hayatta tek amacı hayatta olduğunu düşündüğü kardeşini bulmak. Oldukça zeki biri olan Ali aynı zamanda karanlıkta görebilme yetisine sahip ve bu nedenle devlete çalışma imkanı bulmuş. Yaptığı iyilikler nedeniyle çevresinde “ALi Hoca” olarak biliniyor.

Dizinin diğer önemli karakteri ise mafyaya bulaşan kardeşini kurtarmaya çalışan Sevda.

Sevda ile Ali bir şekilde tanışıyorlar ve birbirlerine aşık oluyorlar.

Ancak hem mafya, hem de hayatlarındaki sırlar aşklarına engel olacak gibi duruyor.

Kimse Bilmez’in oyuncu kadrosu

Dizinin yönetmeni çok sayıda dizinin yönetmenliğini üstlenen Kartal Çidamlı. Kendisine Çarpışma dizisinin yönetmenlik koltuğunda oturan Ufuk Hakan Eren eşlik ediyor.

Dizinin başrolünde Ali Hüroğlu’na hayat veren Keremcem oynuyor.

Dizinin kadın oyuncusu ise Özgü Kaya. Kaya Sevda karakterini canlandırıyor.

Dizinin kötü karakteri olan Uygar’a ise Engin Hepileri hayat veriyor. Uygar, her türlü entrikayı çeviren acımasız bir yapıya sahip.

Dizideki bir diğer önemli karakter ise Pilot. Bu karakteri ise Burak Serdar Şanal canlandırıyor.

Kimse Bilmez dizisi nerede çekiliyor ?

Gelelim asıl meselemize yani Kimse Bilmez dizisi nerede çekiliyor sorusunun cevabına.

İzleyicileri ATV ekranına kilitleyen dizinin çekimleri İstanbul’da yapılıyor. Ancak izleyicilerin asıl merak ettiği sahneler İstanbul Beykoz İshaklı’da gerçekleştiriliyor.

Kimse Bilmez dizisi nerede çekiliyor ?

İshaklı nerede?

Adeta Karadeniz’den bir yer gibi duran İshaklı, 3. köprü yolu güzergahında bulunan şirin bir köy. Köy 15 Temmuz Şehitler köprüsüne 41, FSM’ye ise 35 km uzaklıkta. Bir anlamda İstanbul’un sınırları içerisinde ama İstanbul’a çok da yakın değil.

Dizinin çekimlerinde buranın tercih edilmesinin nedeni İshaklı’nın hem görselliği hem de sakin bir yer olması nedeniyle çekimlerin kolay yapılabilmesi.

Kimse Bilmez dizisinin tüm bölümlerini BURADAN izleyebilirsiniz.

Diğer dizilerin nerede çekildiği bilgisine ise BURADAN ulaşabilirsiniz.
Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir Yorum Yazın