KEREM GÖNLÜM LONDRA’DAN 3 MİLYON LİRAYA EV ALDI
Astra Group Sakarya Büyükşehir Belediyespor’un yıldız oyuncusu Kerem Gönlüm İngiltere’den ev aldı. Londra’daki Lombard Wharf projesindeki yeni ev, Kerem Gönlüm’e yaklaşık 3 milyon liraya mal oldu.

Yeni moda yurt dışında ev almak

İş, sanat ve sosyete dünyasında yurt dışında ev sahibi olmak moda oldu. Özellikle New York, Londra ve Barselona’da ev almak için sıraya girildi.

Türkiye Basketbol Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayan Astra Group Sakarya Büyükşehir Belediyespor’un yıldız oyuncusu Kerem Gönlüm Londra’da ev aldı.

Gönlüm eve 650 bin pound ödedi

Londra’yı çok seven Kerem – Elif Gönlüm çiftinin yeni evleri Prens William ve Düşes Kate Middleton’ın oğlu Prens George’un ilk eğitime başlayacağı Thomas’s Battersea okuluna komşu bölgede.

Gönlüm çifti Lombard Wharf projesinden satın aldıkları ev için 650 bin pound (yaklaşık 2 milyon 938 bin TL) ödedi.

Elif Gönlüm Londra’da bitki eğitimi almıştı

Ünlü basketbolcunun eşi Elif Gönlüm, Teaelife adlı çay markasını yaratmadan önce Londra’da bir yıl bitki eğitimi almıştı. Elif Gönlüm’ün Londra’yı çok sevdiği ve evin alınmasında büyük rolü olduğu söyleniyor.

İngiltere’de gayrimenkul işine giren merhum Halis Toprak’ın kızı ve damadı Ayla Toprak-Ömer Zengin çiftinin de, Gönlüm ailesine evi almalarında aracılık ettiği belirtiliyor.

40 yaşında ama hala oynuyor

Ülkerspor, Anadolu Efes, Galatasaray Odeabank ve Pınar Karşıyaka gibi ekiplerde forma giyen Kerem Gönlüm son olarak Sakaryaspor ile anlaşmıştı. 208 cm boyundaki 40 yaşındaki oyuncu 1 sene daha basketbol oynayıp emekli olmayı düşünüyor.