Kenan Doğulu Beren Saat için rezidans aldı!
kenan doğulu beren saat için rezidans aldı 1 evdenhaberler

Müzisyen Kenan Doğulu 4 yıllık eşi oyuncu Beren Saat’in doğum günü için hazırlıklara şimdiden başlamış gözüküyor. Ünlü popçu, eşine verdiği değeri her zaman gözler önüne serse de yaptığı jestlerle bunu pekiştiriyor. Beren Saat’i ne kadar çok sevdiğini şarkılarına bile yansıtan ünlü popçu, eşi için kesenin ağzını açtı. Kenan Doğulu Beren Saat için ideal hediyeyi şimdiden bulmuşa benziyor.

kenan doğulu beren saat için rezidans aldı 1 evdenhaberler

Jestlerin çifti

Oyuncu Beren Saat, Doğulu’nun geçtiğimiz doğum günün de 15 bin dolarlık klasik model otomobil hediye etmişti. Ünlü popçunun klipte kullandığı klasik otomobil hayranlarının dikkatinden kaçmamıştı. Doğulu, aracın kaç model olduğunu soran bir takipçisine verdiği şu yanıtla eşi Beren Saat’in cömertliğini gözler önüne serdi: “Klipteki 1972 model Oldsmobile Delta 88 araç kendimizin. Beren’in bana 40. yaş günü hediyesi.”

Kenan Doğulu ise 26 Şubat’ta 35 yaşına girecek cömert eşine doğum gününde güzel bir jestle karşılık verecek. Ünlü popçu jest olarak Cennet Koyu’ndaki Bodrum Mandarin Oriental’den lüks bir ev almaya karar vermiş gözüküyor. Doğulu, Cennet Koyu’ndaki yeni ev için 13 milyon lira ödeyecek.

Birbirlerini özel günlerinde unutmayan jestlerin çifti Kenan Doğulu ve Beren Saat,  yaptıkları sürprizlerle evliliklerini güzelleştirmeye devam ediyor.

İşte Bodrum Mandarin Oriental

Ege Denizi manzaralı Mandarin Oriental ‘de 2 bin 700 metrekarelik spa merkezi, spor ve sağlıklı yaşam merkezi ve su sporları merkezi bulunuyor. Balo salonundan, helikopter pistine kadar olan bu lüks yer, aynı zamanda iki adet özel plaja ve mükemmel eğlence aktivitelerine ev sahipliği yapıyor. Kenan Doğulu’nun neden burayı tercih ettiği ise dünya standartlarında verdikleri kalite ile sağladıkları bunca imkanlar daha anlaşılır kılıyor.

kenan doğulu beren saat için rezidans aldı 4 evdenhaberler

 

Kenan Doğulu Beren Saat çifti ünlülere komşu olacak

Değeri 13 milyon lira olan Ege manzaralı 235 metrekarelik lüks rezidansa hayran kalan Kenan Doğulu, prensipte anlaştığı evin sahibi ile önümüzdeki günlerde yeniden bir araya gelecek.  Ünlü popçu, lüks daireyi aldığı takdirde Cem Yılmaz, Ünal Aysal ve Işıl-Rüştü Reçber çifti gibi isimlere de komşu olacak.

Kübra Baloğlu / Evden Haberler
Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir Yorum Yazın