Justin Bieber’a komşu olmak çok kolay! Tabi 360 milyon liranız varsa!
ABD’nin Los Angeles kentinde yer alan bu malikane 100 milyon dolara satışa çıkıyor. Evin en önemli özelliği ise bazı şeylerin altından olması.

“Altından malikane “

ABD’nin Los Angeles kentinin en gözde bölgelerinden olan Beverly Hills’teki bu evdeki bütün musluk ve kapı kolları altından. Ultra lüks ev çevrede ‘altından malikane’ olarak tanıtılıyor.

Altın evi alana altın otomobiller hediye

Türk lirasıyla 359.2 milyon TL fiyat biçilen malikane, garajındaki iki spor arabayla birlikte satılıyor.

Yani ultra lüks evi satın alacak kişi, ikisi de altın kaplama olan Lomborghini Aventador Roadster ile Rolls-Royce Dawn arabanın da sahibi olacak.

Malikanedeki her şey servet değerinde

12 yatak odalı malikanede 11 de banyo mevcut.

Roberto Cavalli ve Longhi markalı bir çok ürünün bulunduğu malikanede, Damien Hirst 2 milyon dolarlık koleksiyonu ve Andy Warhol tarafından yapılmış Muhammed Ali portresi bulunuyor.

Mahzendeki şişeler bile altın kaplama

Şişesi bin dolar olan Cristal şampanyalardan 170 adedin hazır bulunduğu mahzeni, iki yüzme havuzu, SPA’sı ve kuaför salonu bulunan evin yeni sahibi, aynı zamanda Justin Bieber’dan Demi Moore’a kadar pek çok ünlüyle komşu olacak.

2014 yılında değeri 49 milyon dolardı

2014 yılında rapçi Sean Combs’un 39 milyon dolar ödeyerek aldığı malikaneyi daha sonra 49 milyon dolar karşılığında bir Suudi Arabistanlı almıştı.

İşte 100 milyon dolarlık evin fotoğrafları;