İş Portföy, Tahincioğlu Nidakule Ataşehir Batı’nın tamamını satın aldı!
İş Portföy GYF, Tahincioğlu’nun “Nidakule Ataşehir Batı” projesinin tamamını satın aldı.

Nidakule Ataşehir Batı artık İş Portföy’ün

Tahincioğlu’nun bu yılın ilk çeyreğinde tamamladığı Nidakule Ataşehir Batı projesi, İş Portföy Birinci Gayrimenkul Yatırım Fonu tarafından satın alındı.

İlk yatırımlarını Ağustos ayında Ankara ve Antalya’da bulunan ticari gayrimenkullere yapan İş Portföy, Temmuz ayında nitelikli yatırımcılardan 440 Milyon TL büyüklüğünde talep toplamıştı.

İş Portföy, yatırımcıların bireysel birikimleriyle ulaşamayacakları ölçekteki ticari gayrimenkullere yatırım yaparak, elde edilen kira geliri ve değer artışı ile uzun dönemli ve istikrarlı getiri sağlamayı amaçlıyor.

Nidakule Ataşehir Batı Leed Gold adayı

İstanbul Finans Merkezi’nin yakın bir konumda bulunan Nidakule Ataşehir Batı, 45 bin metrekare inşaat, 25 bin metrekare kiralanabilir alana sahip.

Her katta bulunan balkon ve teraslar, 4 metrenin üstündeki tavan yüksekliğine sahip Nidakule Ataşehir Batı, metroya ve her iki köprüye yakın konumda bulunuyor.

İstanbul’un Anadolu Yakası’nda Ataşehir’de bulunan Nidakule Ataşehir Batı, Leed Gold sertifika adayı A+ ofis projeleri arasında yer alıyor.

Nidakule Ataşehir Batı nerede?

Nidakule Ataşehir Batı projesi, Tahincioğlu’nun Ataşehir’deki diğer 2 projesiyle dip dibe yer alıyor. Watergarden AVM’nin arka tarafında kalan proje, Varyap Meridian’ların da yanında bulunuyor.

Tahincioğlu’nun inşaat time lapse çekimleri İKM Prodüksiyon’dan

Tahincioğlu Nidakule Ataşehir Batı projesinin time lapse hizmetini İKM vermişti. 4K çözünürlüğündeki 2 kamerayla yaklaşık 2 sene boyunca görüntülenen proje için yaklaşık 100 bin fotoğraf çekilmişti. Tahincioğlu’nun bütün projelerinde time lapse çekimlerini İKM Prodüksiyon yapıyor.

 
Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*