İnşaatta time lapse nasıl yapılmalı?
Günümüzde marka değeri olan bir çok inşaat firması projelerini hızlandırılmış video gibi görünen“Time Lapse Teknolojisi” ile görüntülüyor.

Peki time lapse tekniğiyle inşaat görüntülemesi nasıl yapılıyor?

Time lapse tekniğini bir çok güvenlik kamerasıyla yapmak mümkün. Ancak inşaat sektörü gibi A+ müşterilere hitap eden bir firma için güvenlik kamerası görüntüsünün oldukça yetersiz kalacağını belirtmekte fayda var.

Güvenlik kamerası dışındaki bir diğer seçenek ise yüksek çözünürlüklü DSLR fotoğraf makinaları. Ancak bu makinalar da senelerce hiç kapanmadan fotoğraf çekmek için üretilmediğinden çok büyük sorunlarla karşılaşmak olası. Ayrıca inşaat süreçleri, geri dönüşü olmayan, tekrar çekimi mümkün olmayan süreçler.

O yüzden bu noktada profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyuluyor.

PROFESYONEL DESTEK İSTANBUL KURGU MONTAJ’DA

Bu işte Türkiye’de uzman kuruluş olarak Time Lapse Türkiye‘nin de sahibi olan İKM Prodüksiyon ön plana çıkıyor.

TOKİ, TAHİNCİOĞLU, STEAG, RIM, MMS, İHH, SİRENA MARİNE, NESTLE ERİKLİ, İSTİNYE PARK, KENT, AVEK, ONKO, ANKUTSAN, İZMİTSU, KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ gibi Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen kuruluş ve firmaları Türkiye’deki projelerinde İKM Prodüksiyon ile çalışmayı tercih ediyor.

Ulusal kanallara iş yapan prodüksiyon tecrübesi, yaklaşık 20 yıllık fotoğrafçılık bilgisi, Türkiye’yi time lapse ile tanıştıran kadrosuyla İKM Prodüksiyon büyük şirketlerin time lapse ihtiyacına cevap veriyor.

ONLİNE TAKİP UZUN SÜRELİ TİME LAPSE ÇEKİMLERİNİN VAZGEÇİLMEZİ

İKM Prodüskiyon’un time lapse sistemlerinde bulunan “Online Takip Sistemi”, geri dönüşü olmayan bu sürecin görüntülenmesi için olmazsa olmaz öğelerin başında geliyor.

Her tür enerjiyle çalışan sistemleri şaniye alanı ve çevresindeki herhangi bir yerde kullanmak kolaylaşıyor.

3g hatlı sisteme bağlanmak ve sistemi yönetmek de İKM Time lapse sistemlerinin en büyük avantajı.

Ayrıntılı bilgi için;

http://www.istanbulkurgumontaj.com
istanbulkurgumontaj@gmail.com
0850 3042775